R. Kelly

Známý zpěvák se udal na policii! Viní ho ze sexuálního zneužívání

Známý zpěvák se udal na policii! Viní ho ze sexuálního zneužívání
Zdroj: Profimedia

Amerického zpěváka R. Kellyho zatkla v pátek chicagská policie poté, co se přišel na stanici udat. Jen několik hodin předtím byl obviněný z celkem 10 případů sexuálního zneužívání za použití násilí u čtyř žen.

Tři z Kellyho údajných obětí mají být dívky ve věku mezi 13 a 17 lety, u čtvrté oběti nebyl věk zveřejněný. Podle zpravodajského portálu CNN se ke státnímu zástupci dostala videokazeta se záběry, na nichž Kelly souloží s nezletilou, zřejmě čtrnáctiletou, dívkou.


“Myslím si, že ty ženy lžou. K obvinění mají finanční motiv. Každý se se snaží na R. Kellym vydělat,“ prohlásil podle CNN Kellyho právník Steve Greenberg. Video prý zatím neviděl. Zpěvák se k obviněním nijak nevyjádřil.


Kellyho již v minulosti obvinilo několik žen, že s nimi měl sex, přestože byly nezletilé. Všechny případy se vyřešily mimosoudním vyrovnáním. V roce 2002 byl rovněž obviněný z držení dětské pornografie, o šest let později jej ale soud osvobodil.

Související obsah


V sobotu se má Kelly dostavit k soudu, kde na něj čeká slyšení ohledně kauce. Slyšení s obžalovaným je ohlášené na 8. března. Kellymu hrozí tři až sedm let za mřížemi.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz