Výměna manželek

Myši a postel od krve! Monika se z náhradního domova zhroutí

Už ve středu se mohou diváci těšit na další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíme, jak zvládne Monika pečovat deset dní o malé dítě v domě, kde probíhá rekonstrukce, a jestli se dokáže Lucie přizpůsobit svéráznému manželovi.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (26), Zdenkem (22) a dcerou Terezou (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Pár z Libíně spolu žije tři roky, bohužel se neustále hádají a Jakub Monice vyčítá každou maličkost. Sama Monika tvrdí, že svého přítele už nemiluje a tak trochu doufá, že Výměna manželek její postoj změní.

 

Druhá rodina v současné době vydává veškeré úsilí na to, aby dokončili rekonstrukci svého domu. Jejich vztah zřejmě díky tomu prochází krizí, ale oba by zase chtěli k sobě najít cestu.

Související obsah

Opravdovou krizi zažije Monika, když uvidí své nové desetidenní působiště. Dům v Libíni je hodně zanedbaný a všude panuje totální nepořádek. Jak celou situaci Monika zvládne?

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody si můžete přehrát na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Nečekaná návštěva se blíží? Jak zvládnout bleskový úklid?
Sáhněte si do svědomí: Jsou dámy z Výměny opravdu takové špindíry, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz