Výměna manželek

Zdenek z Výměny poslal vzkaz. Oznámil radostnou novinu! VIDEO

Poté, co rodinu kamioňáka Zdenka z Výměny manželek zasáhla vážná nehoda, oznámili prostřednictvím TV Nova radostnou zprávu. Zdenek, který se v nemocnici dává dohromady poté, co mu lékaři museli amputovat nohy, se s partnerkou Ditou zasnoubil!

Příběh Zdenka, Dity a malého Vojty chytil diváky za srdce. Když pro něj po vážné nehodě, při které málem zemřel, Nadace Nova uspořádala sbírku, diváci se rozhodli rodině z Přelovic pomoci. Zdenek z nemocničního lůžka poslal vzkaz a zároveň  prozradil, že se s Ditou budou brát!

"Chtěl bych všem moc poděkovat za podporu. Jakoukoliv, ať finanční nebo psychickou, jak mě, tak mojí rodině, mý budoucí ženě, protože jsme se zasnoubili, a jsem za to strašně vděčnej a věřte tomu, že udělám pro to maximum, abych se co nejdřív postavil na ty nohy a doběhl si pro tu svojí ženu k tomu svýmu oltáři," slíbil Zdenek.

Zdenek poděkoval Nadaci Nova za podporu a také všem, kteří se do sbírky zapojili. "Věřte tomu, že to využiju tím správným směrem, abych zabezpečil rodinu a abychom mohli fungovat nadále," slibuje Zdenek.

Rodinu čekají nemalé výdaje. Budou muset upravit domácnost, aby se tam Zdenek mohl pohybovat na invalidním vozíku. Předtím, než se vrátí domů, jej ale čeká ještě dlouhý pobyt v nemocnicích. Podle Dity by tam mohl strávit i půl roku.

Související obsah

Přesto zůstává Zdenek optimistický. "Svět nekončí, nohy mám… částečně. Takže doufám, že i nadále budete podporovat nejenom mě, ale i další lidi, kteří to zajisté potřebují taky," vzkázal z nemocnice, kde jej natočil štáb pořadu Volejte Novu.

Na svůj těžký úděl naštěstí Zdenek není sám. "Mám spoustu dobrejch kamarádů, kteří za mnou stojej a podporujou mě. Samozřejmě, nejenom mý kamarádi, ale i neznámý lidi se ozývají, podporují nás, pomáhají, seč jim síly stačí. Za to jsem moc vděčnej a moc vám za to děkuju," dodal.

Zdenkovi můžete nadále pomáhat prostřednictvím Nadace Nova. Peněžní dary můžete posílat na účet 42 28 73 23 29/0800 s variabilním symbolem 201901.

Související obsah

Zdenek boural 11. února večer na dálnici D2. Narazil do jiného kamionu. Zůstal v kabině zaklíněný, hasiči jej museli z vraku vystříhat. S vážným zraněním dolních končetin ho do nemocnice přepravil vrtulník. Zdenek měl také poraněnou hlavu a zlomená žebra. Život mu lékaři zachránili, nohy ale museli nad koleny amputovat.

Všechny informace o Výměně manželek najdete na oficiálních stránkách pořadu. Na portálu NovaPlus si můžete přehrát zdarma poslední díl. Všechny ostatní jsou k dispozici na portálu Voyo.cz.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz