Jasmina Alagič

Jasmina ukázala rostoucí bříško! Těhotenství jí nesmírně sluší

Jasmina ukázala rostoucí bříško! Těhotenství jí nesmírně sluší
Zdroj: Instagram

Snad od první chvíle, kdy moderátorka Jasmina Alagič oznámila, že čeká miminko, fanoušci čekají na fotku těhotenského bříška. Teď se konečně dočkali!

Moderátorka Jasmina Alagič a rapper Patrik Vrbovský netvoří pár ani rok, už jsou ale zasnoubení a čekají miminko. Dvojice stále působí šťastně a zamilovaně a jak je vidět, Jasmina si nesmírně užívá i těhotenství.

Ihned po oznámení očekávaného potomka ale krásnou moderátorku zahltily rady maminek a pod každou její fotkou, kterou sdílí na sociální síti, se to jen hemží názory na to, co by měla, nebo naopak neměla jako nastávající matka dělat.

Mnoho fanoušků také Alagič, ale i Rytmuse, dokola žádalo o termín porodu, pohlaví dítěte, které nakonec prozradili, nebo fotku jejího rostoucího těhotenského bříška. Té se teď konečně dočkali.

"Hodně z vás mi psalo, proč stále schovávám bříško, ať se za něj nestydím. Takže je takovéhle, ani menší, ani větší a můžete mi věřit, že se nebudu stydět ani za jedno přibrané kilo, které mi 'dopřeje' náš syn," napsala k příspěvku na instagramu.

Související obsah

Zároveň Jasmina sdílela společnou fotku se svou sestrou Alexandrou, která také čeká miminko. Zatímco Jasmina bude podle velikosti bříška zřejmě teprve v první polovině těhotenství, její sestra vypadá, že je už v posledním trimestru.

ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy
Kdy nejdřív oznámit okolí příchod potomka + 5 tipů jak zamaskovat rostoucí bříško

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Jasmina Alagič

PŘEHLED TÝDNE: Rytmus se bude ženit a prezident Zeman ukázal svůj talent! VIDEO

PŘEHLED TÝDNE: Rytmus se bude ženit a prezident Zeman ukázal svůj talent! VIDEO

Důležité Události

Píše se na Deník.cz