Výměna manželek

Zůstala Monika s Jakubem? "Facky byly vždy oprávněné," tvrdí

Zůstala Monika s Jakubem? "Facky byly vždy oprávněné," tvrdí
Zdroj: TV Nova

Ve středu jste mohli sledovat další premiérový díl Výměny manželek. Monika byla naprosto v šoku z podmínek, v jakých našla dům náhradní rodiny. Nejen že zrovna probíhala rekonstrukce, ale špína byla úplně všude. Jak na Výměnu s odstupem vzpomíná?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Lucií (26), Zdenkem (22) a dcerou Terezou (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Monika přihlásila rodinu do Výměny proto, že byla s partnerem nešťastná a chtěla zjistit, zda má smysl vztah zachraňovat. "Nevěděla jsem, jestli ho ještě miluju, jestli mě baví pořád s ním ještě žít. Výměna nám pomohla, já už vím, že chci být s ním. Náš vztah je něco úplně jinýho než předtím," prohlásila.

Monika si v reality show stěžovala, že jí Jakub vůbec nepomáhá s péčí o domácnost ani se synem Lukášem. I to se po Výměně změnilo. "Uvědomil jsem si, co jsem dělal špatně. Naučilo mě to vážit si přítelkyně a pomáhat jí, aby na všechno nebyla sama," přiznal Jakub.

Jeho slova potvrdila také partnerka. "Já jsem šla do Výměny s tím, že se s Kubou rozejdu. Týden po Výměně mu trvalo, než začal něco dělat, ale teď je to super. Pomáhá mi, když přijde z práce, začal vařit, ani počítač už ho tolik nezajímá. Často se stane, že vstane k malýmu v noci," vypočítala Monika.

Do Výměny manželek už by se prý ani jeden nepřihlásili. "Pro mě to bylo strašný, hrozná zkušenost, ať šlo o špínu, nebo o Zdeňka. Byla jsem fakt ráda, když jsem přijela domů do čista," popsala Monika. "Já jsem rád za to, co mám doma, už bych do toho nešel," dodal Jakub.

Špína byla v posledním díle Výměny velkým tématem. Monika kritizovala druhou manželku za to, že nedokáže pořádně uklidit a v nepořádku musí vyrůstat i dvouletá Terezka. "Mně je jí líto. V hračkách měla myší bobky, měla malý hadříky, hrála si jenom sama. Já jsem ráda, že syn chce být se mnou," uvedla Monika.

Připomeňte si, jak Monika poprvé přijela do náhradního domova:

I na druhé straně ale vznikl konflikt - kvůli plesnivému máslu. Jakub tvrdí, že máslo koupili jen dva dny před natáčením a nebyla jejich vina, že se zkazilo. "Cítil jsem se trapně, ale stát se to může," řekl. Monika pak poznamenala, že Lucie řešila plesnivé máslo, přitom sama měla doma obrovský nepořádek.

 

Související obsah

S druhou rodinou prý dvojice z Libíně v kontaktu není a ani nechce. "Pro tu malou bych udělala první poslední, tu bych někdy chtěla vidět, ale ji a jeho... to fakt nepotřebuju," zavrhla Monika. Lucce a Zdenkovi vzkázala, aby si uvědomili, co doma mají a nenechali dcerku vyrůstat ve špíně.

Jakub také odmítl Zdenkovo tvrzení, že přítelkyni mlátí. "To bych nedokázal. Měl jsem tátu, kterej mě mlátil, proto nechci být jako on," prohlásil. A Monika dodala, že je to u nich spíš naopak. "Kolikrát já jsem mu vlepila facku, ale to bylo oprávněný. Když něco provedl, třeba šel za jinou, nebo aby si uvědomil, co dělá špatně," vysvětlila.

Jak Monika reagovala na Lucčino nařčení, že synovi vaří jen instantní jídlo? A proč si Jakub nemohl s Lucií ani popovídat? To se dozvíte na Nova.cz! Poslední díl Výměny manželek najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se nezbláznit z absolutního nepořádku? 4 argumenty, které vás donutí uklízet
Výměna manželek: Když žena bije muže! Šokující pohled

epa, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz