MasterChef Česko

Šok v MasterChefovi! Místo Denisy vypadl Bohouš. Naléhala na něj?

Šok v MasterChefovi! Místo Denisy vypadl Bohouš. Naléhala na něj?
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Konec byl opravdu překvapivý a nakonec soutěž opustil Bohouš místo Denisy, kterou určila porota. Ta teď vše popsala v pořadu Jak to vidí MasterChef.

"Rozhodl jsem se odstoupit ze zdravotních důvodů," šokoval na konci pořadu zřejmě nejoblíbenější soutěžící Bohouš. Podle rozhodnutí poroty měla přitom vypadnout Denisa, která nakonec mohla v kuchařské show zůstat a o titul MasterChefa bojovat dál.

Snažila se Denisa Bohouše zmanipulovat, aby se nabídl místo ní? Po verdiktu poroty soutěžící dojala svou závěrečnou řečí. "Takže to byl strategický proslov na Bohouše, aby se obětoval," uhodila Patricie Solaříková na Denisu v pořadu Jak to vidí MasterChef.

Brunetka ale takové nařčení odmítla. "Vůbec ne, to navrhnul sám! Já nevím, co ho to napadlo," prohlásila Denisa. Prý měla sama co dělat, aby se nerozplakala, o to víc, když viděla, že i porotcům se hrnou do očí slzy. "Když brečí chlapi, začnu i já," vysvětlila.

Související obsah

Jak se Denise vařilo s hmyzem? A co chystá ona nebo porotce Přemek Forejt do budoucna? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef. Poslední díl kulinářské show najdete na webu NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz