MasterChef Česko

Šok v MasterChefovi! Místo Denisy vypadl Bohouš. Naléhala na něj?

Šok v MasterChefovi! Místo Denisy vypadl Bohouš. Naléhala na něj?
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Konec byl opravdu překvapivý a nakonec soutěž opustil Bohouš místo Denisy, kterou určila porota. Ta teď vše popsala v pořadu Jak to vidí MasterChef.

"Rozhodl jsem se odstoupit ze zdravotních důvodů," šokoval na konci pořadu zřejmě nejoblíbenější soutěžící Bohouš. Podle rozhodnutí poroty měla přitom vypadnout Denisa, která nakonec mohla v kuchařské show zůstat a o titul MasterChefa bojovat dál.

Snažila se Denisa Bohouše zmanipulovat, aby se nabídl místo ní? Po verdiktu poroty soutěžící dojala svou závěrečnou řečí. "Takže to byl strategický proslov na Bohouše, aby se obětoval," uhodila Patricie Solaříková na Denisu v pořadu Jak to vidí MasterChef.

Brunetka ale takové nařčení odmítla. "Vůbec ne, to navrhnul sám! Já nevím, co ho to napadlo," prohlásila Denisa. Prý měla sama co dělat, aby se nerozplakala, o to víc, když viděla, že i porotcům se hrnou do očí slzy. "Když brečí chlapi, začnu i já," vysvětlila.

Související obsah

Jak se Denise vařilo s hmyzem? A co chystá ona nebo porotce Přemek Forejt do budoucna? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef. Poslední díl kulinářské show najdete na webu NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa, TN.cz

K tématu MasterChef Česko

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz