Beverly Hills 90210

Dylan z Beverly Hills 90210 je v nemocnici. Herec měl mrtvici!

Dylan z Beverly Hills 90210 je v nemocnici. Herec měl mrtvici!
Zdroj: Profimedia

Známý americký herec Luke Perry, kterého si diváci pamatují hlavně díky roli Dylana v seriálu Beverly Hills 90210, je v nemocnici. Ve středu u něj zasahovali záchranáři a dvaapadesátiletého herce převezli do nemocnice s mrtvicí. Paradoxně v den, kdy televize oznámila reboot slavného seriálu.

Zdravotní stav dvaapadesátiletého Perryho není znám. Podle amerického bulvárního deníku TMZ měl ale silnou mrtvici. Před 10. hodinou ráno jej z jeho domu v Sherman Oaks převezli záchranáři do nedaleké nemocnice.

Perry v Los Angeles natáčel seriál Riverdale, kde hraje jednu z hlavních rolí. Právě kvůli natáčení tohoto projektu se měl jen omezenou mírou zapojit do plánovaného rebootu seriálu Beverly Hills, 90210, který shodou okolností stanice Fox oznámila ve stejný den, kdy Perryho převezli do nemocnice.

Za projektem stojí hlavně herečky Jennie Garthová a Tori Spellingová, představitelky Kelly a Donny. Otec Spellingové, producent Aaron Spelling, byl tvůrcem původního seriálu z 90. let, který hltala mládež doslova po celém světě.

Související obsah

V plánovaném rebootu by se měli kromě Garthové a Sppellingové objevit i Ian Ziering (Steve), Jason Priestly (Brandon), Brian Austin Green (David) a Gabrielle Carterisová (Andrea).

Původní seriál se vysílal v letech 1990 až 2000. Celkem má 296 epizod. Dylan, kerého hrál Luke Perry, seriál v roce 1995 opustil, aby se do něj po třech letech zase vrátil. Na seriál navázaly seriály Melrose Place a Modelky s.r.o.. Původní seriál a Melrose Place se pak v letech 2008 a 2009 dočaly dalších pokračování s novou generací hlavních představitelů.

ČTĚTE TAKÉ:

10 věcí, které musíte vědět o mozkové mrtvici, abyste ZACHRÁNILI své blízké
Mozková mrtvice se týká i vás! 5 varovných příznaků a možnosti prevence

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz