Zahraničí

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz
Zdroj: Profimedia

Od smrti slavného herce Luka Perryho uběhl týden. Poté, co na něj vzpomínali jeho kolegové, děti i fanoušci, promluvila také jeho snoubenka Wendy Madison Bauerová. Strávila s ním jedenáct a půl let, které pro ni byly nejšťastnějšími dny v jejím životě, a nikdy na herce nezapomene.

Bauerová a Perry svoje soukromí přísně tajili. Poprvé se spolu na veřejnosti ukázali v dubnu v roce 2017. Pár se také zasnoubil, o čemž se dozvěděli fanoušci až po hercově smrti. Bauerová se zpočátku držela v ústraní a nechtěla se k úmrtí Perryho vyjadřovat. O pár dní deníku People podala exkluzivní vyjádření.

Především poděkovala všem lidem, kteří při nich celou dobu stáli. "Chtěla bych vyjádřit můj vděk všem za jejich lásku a podporu. Nespočet srdečných příběhů o Lukově štědrosti a laskavosti byly velkým zdrojem útěchy během těžkých časů," řekl Bauerová pro People.

Prozradila také, kolik let se slavným hercem strávila. K jeho dětem, synovi Jackovi a dceři Sophie, měla velmi dobrý vztah. "Posledních jedenáct a půl let s Lukem byly nejšťastnější roky v mém životě a jsem vděčná za to, že jsem s ním mohla být. Chtěla bych poděkovat jeho dětem, rodině a přátelům za jejich lásku a podporu," doplnila Bauerová.

Související obsah

Snoubenka dodala, že v sobě našli útěchu i díky tomu, že životy všech byly ovlivněny neuvěřitelným mužem, který jim bude velmi chybět.

Vzpomínky na Perryho zveřejnily na instagramu i jeho děti. Osmnáctiletá dcera Sophie se vrátila z Malawi, aby mohla být se svou rodinou. "Nejsem si jistá, co říct nebo dělat v této situaci, je to něco, na co nikdy nedostanete lekci, jak to zvládnout, zvlášť když se to všechno děje na očích veřejnosti…Jsem vděčná za všechnu lásku," napsala Sophie na svém instagramu.

Dojemný vzkaz zanechal také jeho jednadvacetiletý syn Jack, který se věnuje wrestlingu. "Byl mnoho věcí pro různé lidi. Pro mě to byl otec. Podporoval mě ve všem, co jsem dělal, a inspiroval mě, abych byl tím nejlepším, čím můžu být," napsal Jack na instagramu.

"Naučil jsem se toho od tebe hodně a moje srdce je zlomené a přemýšlím o všem, u čeho nebudeš moct být. Budeš mi chybět každý den, co budu chodit po této planetě. Udělám všechno, co bude v mých silách, abych zachoval tvůj odkaz a udělal tě pyšným. Miluji tě, tati," dodal Jack.

Herec Luke Perry zemřel v pondělí 4. března v nemocnici Svatého Josefa v losangeleském Burbanku poté, co prodělal rozsáhlou mozkovou mrtvici. Podle lékařů poškození mozku bylo tak veliké, že už by nikdy nebyl jako dřív. Perrymu bylo 52 let.

Související obsah

Herce fanoušci milovali především ze seriálu Beverly Hills 90210, ve kterém ztvárnil postavu Dylana McKaye. V posledních letech se objevoval v dalším seriálu Riverdale, kde hrál Freda Andrewse, otce jednoho z hlavních hrdinů.

Připomeňte si Luka Perryho v následujícím videu:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz