Domácí

Onanista sledoval maminku s dětmi. Policisté to zdokumentovali

Onanista sledoval maminku s dětmi. Policisté to zdokumentovali
Zdroj: Policie ČR

První březnový den vylákal na hřiště nejen maminky s dětmi, ale také úchylného cizince, který se tam před zraky všech uspokojoval. Maminka si to ale nenechala líbit a zavolala na něj policisty, kteří muži onanii zatrhli a odvedli si ho s sebou.

V pátek odpoledne v Praze vyrazila maminka se dvěma dětmi na dětské hřiště, kam ji ale pronásledovala nepříjemná společnost. Všimla si, že za nimi celou dobu jde cizí muž.

Na dětském hřišti se rozhodl, že sám sebe uspokojí a začal přímo před dětmi onanovat. Maminka se zachovala duchapřítomně a zavolala ihned na policii, které celou událost popsala.

Související obsah

Policisté neváhali a pro nemravného muže si přijeli. "Podnapilého cizince zadrželi členové pohotovostní motorizované jednotky a předvedli na policejní služebnu," napsala policie na twitteru.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz