Exhibicionista

Horor na cyklostezce! Muž stáhl kalhoty a pronásledoval seniorku

Horor na cyklostezce! Muž stáhl kalhoty a pronásledoval seniorku
Zdroj: Profimedia

Zážitek, který hned tak nezapomene, si odnesla z cyklostezky na Přerovsku seniorka. Ve středu ráno u cesty zastavil neznámý muž v šedém autě, před ženou si sundal kalhoty a křičel na ni, ať se dívá, pak ji pronásledoval. Po neznámém výtržníkovi pátrají policisté.

Exhibicionista řádil na cyklostezce mezi obcemi Brodek u Přerova a Luková ve středu kolem půl osmé ráno. Muž byl střední postavy, měřil přibližně 175 cm, a podle seniorky mu nebylo víc než 35 let. Měl světlé vlasy a řídil stříbrný vůz značky Škoda Octavia.

Řidič jel směrem na obec Luková. Zastavil u krajnice, stoupl si ke křoví podél silnice. "Rozhlédl se, stoupl si čelem ke keři a zády k cyklostezce, po které přicházela poškozená žena a šla směrem na Lukovou. Vzápětí si stáhl kalhoty a od pasu dolů se obnažil až ke kolenům, otočil se směrem k ženě a volal na ni, aby se dívala," popsala policejní mluvčí Miluše Zajícová, co se na cyklostezce stalo.

Žena přidala do kroku, muž se za ní ale rozběhl a doběhl až na zhruba tři metry od ní. Pak si to ale zřejmě rozmyslel, otočil se zpátky k autu a odjel směrem na Brodek u Přerova.

Související obsah

"Žena si neobvyklé chování neznámého muže nenechala pro sebe a událost nahlásila na policii. My jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví a po pachateli pátráme," dodala policejní mluvčí Zajícová.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz