Zahraničí

Tragédie v Norimberku! Při požáru domu zemřely čtyři děti a žena

Tragédie v Norimberku! Při požáru domu zemřely čtyři děti a žena
Zdroj: Profimedia

Obrovská tragédie se stala v noci z pátku na sobotu v německém Norimberku. V hořícím domě přišly o život čtyři malé děti a žena. Dalším čtyřem lidem se podařilo před požárem utéct.

Německé město Norimberk v noci z pátku na sobotu postihlo obrovské neštěstí. Hasiči podle agentury DPA dostali okolo třetí hodiny ráno oznámení o hořícím domě. Když přijeli na místo, takřka celé přízemí už pohltily plameny.

Čtyřem dospělým lidem se podařilo z ohnivého pekla utéct a skončili v nemocnici s vážnými zraněními, které je ale neohrožují na životě. Totéž se ale nedá říct o ženě a čtyřech dětech, které se v době události nacházely v patře budovy.

Při požáru tak tragicky zahynula 34letá žena a děti ve věku 4, 5, a 7 let. Podle sousedů se jednalo o devítičlennou rodinu, přičemž mrtvými osobami jsou matka a její děti. Tuto informaci však místní úřady nepotvrdily.

Příčina požáru je zatím nejasná a je předmětem vyšetřování. "V současné době nemáme žádné důkazy o žhářství," uvedla mluvčí policie. Možnost, že požár v domě někdo založil úmyslně, ale policisté nevylučují - pracují s mnoha variantami.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz