Zpěvák

Frontman Prodigy spáchal sebevraždu. Zpěvákovi bylo 49 let!

Ve věku pouhých 49 let zemřel šoumen a zpěvák kapely Prodigy Keith Flint. Bouřliváka a průkopníka taneční hudby našli v pondělí ráno mrtvého v jeho domě v anglickém Essexu.

Kapela je známá především díky hitu Firestarter, populární jsou i skladby Breathe nebo Smack my bitch up. Zpěváka neproslavila jen hudba, ale také výrazná vizáž a odvázané vystupování.

Podle britského Mirroru byli policisté v pondělí v poledne stále ve Flintově domě v Essexu. Zároveň ovšem oznámili, že zpěvákovo úmrtí nevyšetřují jako podezřelé.

"Zprávy mluví pravdu," uvedl Keithův kamarád a spoluzakladatel kapely Liam. "Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale náš bratr spáchal o víkendu sebevraždu. Jsem v šoku, naštvaný a zmatený. Mám zlomené srdce. Odpočívej v pokoji.“

Související obsah

Flint se narodil v Londýně, ještě jako dítě se ale přestěhoval do Essexu. Tam také později v nočním klubu potkal Liama Howletta, dalšího zakládajícího člena Prodigy.

Původně byl Flint v kapele jen jako tanečník, ale jeho výkon v songu Firestarter ho katapultoval vzhůru. V posledních letech se Flint stáhl do ústraní a provozoval v Essexu hospodu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz