Zpěvák

Frontman Prodigy spáchal sebevraždu. Zpěvákovi bylo 49 let!

Ve věku pouhých 49 let zemřel šoumen a zpěvák kapely Prodigy Keith Flint. Bouřliváka a průkopníka taneční hudby našli v pondělí ráno mrtvého v jeho domě v anglickém Essexu.

Kapela je známá především díky hitu Firestarter, populární jsou i skladby Breathe nebo Smack my bitch up. Zpěváka neproslavila jen hudba, ale také výrazná vizáž a odvázané vystupování.

Podle britského Mirroru byli policisté v pondělí v poledne stále ve Flintově domě v Essexu. Zároveň ovšem oznámili, že zpěvákovo úmrtí nevyšetřují jako podezřelé.

"Zprávy mluví pravdu," uvedl Keithův kamarád a spoluzakladatel kapely Liam. "Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale náš bratr spáchal o víkendu sebevraždu. Jsem v šoku, naštvaný a zmatený. Mám zlomené srdce. Odpočívej v pokoji.“

Související obsah

Flint se narodil v Londýně, ještě jako dítě se ale přestěhoval do Essexu. Tam také později v nočním klubu potkal Liama Howletta, dalšího zakládajícího člena Prodigy.

Původně byl Flint v kapele jen jako tanečník, ale jeho výkon v songu Firestarter ho katapultoval vzhůru. V posledních letech se Flint stáhl do ústraní a provozoval v Essexu hospodu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz