Záchod

Při hře na mobilu se kluk zasekl ve WC, museli ho vyprostit hasiči

Při hře na mobilu se kluk zasekl ve WC, museli ho vyprostit hasiči
Zdroj: Profimedia

Dlouhé vysedávání na toaletě se nevyplatilo šestiletému chlapci z Číny. Vyprazdňování si chtěl zpestřit hrou na mobilu, v toaletě se mu však zaseklo pozadí. Nebohý hoch strávil v pasti dvě hodiny.

Hasičům trvalo asi hodinu, než zaseknutého hocha z města Wu-chan v centrální Číně vysvobodili. Při vyproštění museli použít kleště na rozstříhání prkýnka. Chlapec si kromě nepříjemného zážitku odnesl také několik odřenin.


Svého syna se napřed pokusila z toalety vysvobodit matka. To se jí však nedařilo, proto povolala policii a hasiče. "Chlapec do záchodu zapadl stehny a hýžděmi až po pás," řekl podle portálu Daily Mail velitel zásahu Čou Tao. Ten hocha po celou dobu zásahu uklidňoval.


Malý Číňan se podle hasičů na záchodě zřejmě zasekl tak, že se při hře na telefonu pohupoval do stran a postupně se propadával níže. Než si uvědomil svůj omyl, bylo již pozdě.

Související obsah


V Číně má mobil asi 70 procent dětí, na internet se dostane asi polovina školáků ve věku od 7 do 9 let. V zemi se tak čím dál tím více projevuje závislost dětí na mobilech.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz