Zahraničí

Malá holčička seděla na zábradlí výběhu, spadla přímo mezi pandy!

Malá holčička seděla na zábradlí výběhu, spadla přímo mezi pandy!
Zdroj: Profimedia

Návštěvníci čínské zoologické zahrady byli svědky skutečně vypjatého okamžiku, malá holčička spadla přímo do výběhu pand velkých před zraky dalších turistů. Tři pandy se přišly podívat, co se děje, holčičku se naštěstí včas podařilo dostat do bezpečí.

Chvíle hrůzy prožila malá holčička v zoologické zahradě v Číně, když spadla přímo do výběhu pand velkých. Dramatické záběry natočené v sobotu zachycují situaci, kdy se dívku snaží vytáhnout jeden ze zaměstnanců zoo.

Dívka spadla z výšky kolem dvou metrů, uvádí portál Dailymail. Bezpečnostní pracovník nejdříve zkouší dívce pomoci dlouhým bidlem. To už se k ní ale blíží trojice pand, pracovník se tak musí pořádně nahnout, aby vyděšenou dívku vytáhl do bezpečí.

Medvědi naštěstí na dívku nezaútočili, byli spíše zvědaví, co se v jejich výběhu děje, uvádí Dailymail. Lidé považují pandy za roztomilá zvířata, která se živí pouze bambusem.

Útoky pand nejsou příliš časté, i tak k nim ale musí člověk přistupovat obezřetně, jedná se totiž o všežravce.

Související obsah

Dospělý jedinec je skutečně mohutný a může dosahovat váhy i přes 130 kilogramů. Útok takového savce může být skutečně zuřivý a zanechává velmi bolestivé následky.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz