Výměna manželek

"S milenkou se kamarádíme," šokovala Věra. Popsala své potíže

"S milenkou se kamarádíme," šokovala Věra. Popsala své potíže
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Velkým tématem byla přísná výchova dětí a také nevěra jednoho z manželů. Jak na Výměnu měsíce po natáčení rodiny vzpomínají?

Ve středeční Výměně manželek jsme viděli rodinu z Mostu, kterou tvoří Věra (25), Milan (35), Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (30), Františkem (43), Katkou (15), Petrem (10) a Jaroslavem (2), kteří žijí v Ročově.

Už v ukázkách šokovala Věra přiznáním, že jí byl manžel nevěrný. Milenka prý dokonce zaklepala u nich na dveře a ženy si o všem popovídaly u kafe. Teď Věra vysvětlila, že byly s milenkou kamarádky. "Byly jsme kamarádky už předtím, potom taky a teď jsme možná taky. Pozdravíme se," popsala Věra.

Milan partnerku podvedl před pěti lety, krizi ale překonali. V současnosti už se k tomu prý Věra nechce vracet. "Nějaká milenka mě prostě nezajímá. Ve Výměně jsem to řekla, protože jsme se o tom bavili, stojím si za tím. Ale beru to jinak, krize je zažehnána, jsme od toho daleko," uvedla Věra.

Připomeňte si Věřino přiznání o manželově nevěře ve Výměně:

Velkým tématem posledního dílu Výměny byla také přísná výchova, kterou Milan nastavil svým třem dětem. Hájí se, že to dělá pro jejich dobro. "Když to dneska vidíte, v 15 letech hulí, ve 12 jsou holky těhotný. Takovou dceru nepotřebuju," prohlásil v rozhovoru po natáčení Milan.

 

I přesto v přísném režimu alespoň o krok ustoupil. Děti už mohou vstávat v půl sedmé a ne v šest, jak tomu bylo v době natáčení. "Děti začínaly chodit do školky, potřebovaly si zvyknout. Ráno vstát, ustlat si, nasnídat se, vyčistit zuby. Tomu dítěti trvá, než si zvykne, neumí všechno 1. září," dodal.

Náhradní manžel František kritizoval zase Věřinu váhu. "Ukázal mi, že bych se měla změnit. Váhu teď tolik neřeším, protože procházím složitým obdobím, kdy mi zjistili vadu štítné žlázy a hrozí mi cukrovka. Váha ale aspoň nenaskakuje, snažím se necpat čokoládou. Až to bude v pohodě, zapracuju na tom," slíbila Věra.

Milanovi ale pár kilo navíc nevadí. "I kdybys přibrala dalších dvacet kilo, já tě miluju takovou, jakou seš," svěřil se Milan. "Ve Výměně jsem si uvedomil, i když to už jsem věděl, že tohle je ženská, kteorou miluju a milovat budu, bez ní nechci být. Stejně tak to mám s celou rodinou," doplnil.

Související obsah

Milan se teď také snaží trávit více času s manželkou a dětmi. Dříve býval až do večera v práci a na rodinu příliš neměl čas. "Vím, že se s prací musím trochu mírnit. Mám tři děti, manželku a byt a musím se jim taky věnovat. A ne být 100 hodin v práci a dvě doma," řekl.

S druhou rodinou z Výměny jsou manželé z Mostu stále v kontaktu. "Píšeme si, voláme si, proběhla návštěva. S Jančou jsme kamarádky a tak to bude. Vzkázala bych jí, aby byla taková jaká je. Seš super holka, mám tě strašně ráda," poslala Věra vzkaz do Ročova.

Kdy nastal pro Věru a Milana nejlepší moment ve Výměně? A co naopak bylo nejhorší? Jak si Milan rozumí s druhým manželem Fandou? To se dozvíte na Nova.cz! Poslední díl Výměny manželek najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Věra z Výměny otevřeně: S manželovou milenkou se stále vídají. O čem spolu mluví?

Věra se svěřila, proč nemůže zhubnout: Zjistili jí vážné zdravotní problémy

Jak si při střetu s milenkou zachovat důstojnost?
PO NEVĚŘE: Jak začít znovu žít? Užitečné rady

epa, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz