Výměna manželek

Fanda prožíval ve Výměně peklo! Věru sledoval tajnou kamerou

Fanda prožíval ve Výměně peklo! Věru sledoval tajnou kamerou
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. "Ajťačka" Jana si musela poradit v rodině se třemi dětmi a hlavně velmi přísným tatínkem, zatímco František si zvykal na manželku z jiných poměrů.

Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci sledovali rodinu z Mostu, kterou tvoří Věra (25), Milan (35), Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně se seznámili s Janou (30), Františkem (43), Katkou (15), Petrem (10) a Jaroslavem (2), kteří žijí v Ročově.

Zatímco Jana vzpomíná na Výměnu manželek v dobrém, František při natáčení tak v pohodě nebyl. "Byl jsem hodně ve stresu. Pro mě bylo naprosto šílený svěřit prakticky cizímu člověku tak malýho kluka, kdy jsem šel do práce. Do klidu jsem se dostal až na konci," popsal Fanda.

Doma dokonce nainstaloval malou kameru, kterou mohl z práce sledovat, jak se náhradní manželka Věra o dítě stará. "Bylo to pro mě zezačátku peklo, pořád jsem kameru kontroloval. Sousedku jsem zaúkoloval, aby chodila na náhodný návštěvy," vypočítal František.

Pro Janu bylo deset dní v jiné domácnosti naopak odpočinkových. "Dopoledne jsem uvařila, po obědě jsem si šla zdřímnout s Matýskem. Doma je to buď uklízení, práce na počítači, nebo na zahradě. Tam nebylo co dělat," uvedla Jana.

Věra ve Výměně šokovala přiznáním, že jí manželova milenka zaťukala na dveře. Jak reagovala? Pusťte si video:

Výměna prý pro manžele z Ročova přišla v pravý čas, protože zrovna prožívali menší krizi. "Řešili jsme, kam náš vztah směřuje a jak se vyvinul. Některé věci předtím navíc člověk řešil tichým vztekem a nechtěl to s partnerem probírat. Teď víme, že je lepší to rozebrat. Trávíme spolu taky víc času," prozradil Franta.

Pro oba prý bylo nejhorší odloučení od toho druhého. Před Výměnou si spolu psali, telefonovali, případně trávili čas i osobně každý den. "Nejhorší bylo, že jsme spolu nemohli nijak komunikovat. A pro mě taky takový náraz do zdi první den, kdy jsem hned dostala pravidla, jak to bude," řekla Jana.

Související obsah

Natáčení tak oběma pomohlo si uvědomit, co doma mají a že spolu chtějí být i nadále. Snaží se lépe komunikovat a dělat spolu více věcí. "Bylo skvělé, že když se Jana vrátila, mluvila o věcech, který jsou pro mě důležitý a který si asi uvědomila. Hlavně o tom, že se chce lépe chovat k mým dětem," dodal Fanda.

Starší Katka a Petr, kteří jsou Františkovy děti, do Ročova jezdí pouze na víkendy nebo na prázdniny. "Snažím se, ale oni mi to dost komplikují. Přece jen jsou to puberťáci," prohlásila Jana. Výchovu společného syna ale měnit nechtějí, pořád tak zůstává přísnější v rodině maminka.

Co dalšího manželé prozradili? A co vzkazují druhé rodině? To se dozvíte na Nova.cz! Pokud jste poslední díl Výměny manželek neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Věra z Výměny otevřeně: S manželovou milenkou se stále vídají. O čem spolu mluví?

Věra se svěřila, proč nemůže zhubnout: Zjistili jí vážné zdravotní problémy

Jak si při střetu s milenkou zachovat důstojnost?
První krize po 7 letech? Omyl! Nevěra se do vztahu vkrade mnohem dřív

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz