Domácí

Zeptala se partnera na práci, teď je ráda, že není vážně zraněná

Zeptala se partnera na práci, teď je ráda, že není vážně zraněná
Zdroj: Policie ČR

Rozchod se ženou zřejmě neunesl muž z Jablonecka. Na svatého Valentýna se chtěl se svou bývalou přítelkyní usmířit. Když se jej však žena zeptala, jestli si už konečně našel práci, začal ji podle policie škrtit a vyhrožovat. Následně měl rozbít polovinu její kuchyně.

Pětačtyřicetiletý muž z Jablonecka se chtěl v den svatého Valentýna udobřit se svou bývalou partnerkou. S mužem se žena po krátkodobém společném soužití rozešla kvůli jeho výbušné povaze a především také kvůli tomu, že si ho nemohla dovolit živit. Muž totiž prý nikde nepracuje a ona se musí ze svého platu starat nejen o sebe, ale také o svou nezletilou dcerku.

Její bývalý partner přišel v den svatého Valentýna do jejího bytu a očekával vzájemné usmíření. Prý se měl nejdříve snažit ukázat v tom nejlepším světle. Prý jí donesl dárek ke svátku zamilovaných a uvařil oběd.

Zdroj: Policie ČR

"Ženu i přes jeho snažení nejvíc zajímalo, jestli si už sehnal práci. Když toto téma otevřela, romantik se proměnil v domácího agresora, chytil ji pod krkem a začal ji škrtit. Přitom na ni křičel takové věci, že ji k smrti vyděsil," sdělila tisková mluvčí liberecké policie Ivana Baláková.

Související obsah

Násilník ji měl pustit, až když začala plakat ženina malá dcera. Následně podle policie utekl ven a žena za ním ze strachu zamkla. Jenže agresor se i přesto vrátil. Měl vykopnout vstupní dveře a vpadnout do bytu.

Zdroj: Policie ČR

Uvnitř pak prý roztřískal část kuchyně včetně talířů, kojenecké lahve, varné konvice a mikrovlnné trouby. "Po svém řádění nakonec před domem počkal na policisty, protože věděl, že ho budou hledat. K incidentu se nijak podrobně nevyjádřil," doplnila Baláková.

Související obsah

Co způsobil, si však nejspíše uvědomoval. "Na základě nashromážděných důkazů a svědeckých výpovědí jsme mu už ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování, za což ho může soud poslat na rok do vězení," zakončila policejní mluvčí.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz