Domácí

Muž doufal ve vztah, žena to viděla jinak! Měl ji zbít a ostříhat vlasy

Muž doufal ve vztah, žena to viděla jinak! Měl ji zbít a ostříhat vlasy
Zdroj: Profimedia

Obrovské trauma zažila osmadvacetiletá žena, která si měla od svého kamaráda půjčit peníze. Muž asi doufal, že by jejich přátelství mohlo přerůst v trvalý vztah. To se však nestalo. Když se žena s kamarádem sešla, aby mu vrátila peníze, měl ji spolu s jeho přítelkyní napadnout, ostříhat jí vlasy a zbít. Oběma teď hrozí až 8 let ve vězení.

Policie z Libereckého kraje řeší případ napadení ženy z Českolipska. Ta si měla od svého kamaráda (31) půjčit peníze. "O půjčce ani nesepsali smlouvu a peníze měla vrátit, až je bude mít. V té době si od tohoto rádoby gentlemanského gesta muž zřejmě sliboval to, že by spolu mohli navázat partnerský vztah. To se mu ale nesplnilo," uvedla mluvčí Ivana Baláková.

Kamarád se nemohl smířit, že s ním žena nechce být a raději zůstane s otcem jejího dítěte i současným partnerem. Muž po ní okamžitě začal žádat peníze zpět i v době, kdy utrpěla vážné zranění, když ji srazilo auto, a nebyla na tom finančně dobře.

Žena se však rozhodla, že si peníze raději půjčí, aby mu je mohla vrátit a měla klid. "Schůzka proběhla v dopoledních hodinách v místě jeho pracoviště, kde byl nad situací pánem on. Její kamarádku, která ji doprovázela proto, aby jí dosvědčila předání peněz, z objektu hrubě vykázal a zamkl za ní," doplnila Baláková.

Související obsah

Když zůstali sami, kamarád ženu napadl. Měl ji chytit zezadu kolem pasu a odnést do chodby, kde na ně čekala jeho přítelkyně. Muž měl napadenou držet a jeho přítelkyně ji ostříhala vlasy. Důvodem mělo být její ponížení.

"Vůbec jim nevadilo, že jí přitom působí i fyzickou bolest. Do policejního protokolu vypověděla, že ji drželi za krk, kopali do ní a bili ji. Skončili s tím, až když ji celou ostříhali, pak ji propustili," dodala Baláková.

Související obsah

Když se napadená vrátila ke své kamarádce, okamžitě zavolali na policii. "Kriminalisté již v této souvislosti zahájili úkony trestního řízení pro spolupachatelství na zločinu omezování osobní svobody s následkem fyzických a psychických útrap. Podezřelými jsou 31letý muž a jeho o rok starší přítelkyně z Českolipska. V případě uznání viny jim oběma za spolupachatelství na tomto zločinu hrozí až osmiletý trest odnětí svobody," doplnila Baláková.

Žena po útoku byla hospitalizována s bolestmi zad na traumatologickém oddělení nemocnice. Dále měla také utrpět psychický šok.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz