Domácí

Suchoň chtěl ve Snídani ukrást kytku. Pak to ale napravil! VIDEO

Petr Suchoň si moderování Snídaně s Novou opravdu užívá a rád vymýšlí originální kousky. V páteční Snídani s Novou opět nezklamal. Pro divačky si tentokrát připravil báseň na oslavu Mezinárodního dne žen.

Nejdřív se snažil oblíbený moderátor Petr Suchoň nenápadně svým kolegům vzít růžový karafiát z jejich stolu, během rozhovoru s hostem – odbornicí na květiny - Lenkou Pomněnkou. Bohužel se mu to nepodařilo. "Petře, jestli si myslíš, že s tou kradenou kytkou doma obstojíš tak ne, jsi v živém vysílání a pravděpodobně to tvá žena viděla," upozornila ho pobavená Zorka Hejdová. "Já už myslel, že mám splněno," zareagoval na to Suchoň.

Vzápětí si však rozmyslel donést květinu až domů, jelikož podle Lenky Pomněnky růžovým karafiátem člověk řekne: "Nikdy nezapomenu". Suchoň zklamaně dodal, že by to nejspíš jeho manželka neocenila. Na závěr Snídaně ale nezklamal především divačky, které slaví Mezinárodní den žen. Složil jim totiž novou báseň.

Dnes máme MDŽ (emdéžet), tak chlapi krucinál fagot dejte si záležet.

Rozbijte prasátko, vyberte úspory,
vždyť ty naše ženské nejsou žádné potvory.

Kupte jim pomněnku, sněženku, růži, ať holky zažijí na vlastní kůži,
že nejsme balvani a romantik v nás dřímá, snaha se cení a tu každá žena vnímá.

A jestli odvahu máš, tak uvař i večeři,
a té své vyvolené řekni miluji tě, než se zešeří.

Dnes prostě před všemi ženami smekáme barety,
svátek MDŽ je pro lásky, maminky, babičky i pro tety.

 

Související obsah

Není to poprvé, co si Petr Suchoň připravil překvapení pro diváky Snídaně s Novou. Poprvé jim zrýmoval předpověď počasí, o pár týdnů později zazpíval a na začátku února přednesl báseň k příležitosti zabijačkového speciálu. Rozhodně se máme do budoucna na co těšit.

Video: Podívejte se na sestřih jeho kousků

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz