Milionář

Muž dá miliony tomu, kdo si vezme jeho dceru. Takhle vypadá nevěsta

Muž dá miliony tomu, kdo si vezme jeho dceru. Takhle vypadá nevěsta
Zdroj: Thinkstockphotos

Thajský milionář Arnon Rodthong shání ženicha pro svou dceru opravdu neobvyklým způsobem. Za její ruku nabízí v přepočtu sedm milionů korun a jeho prosperující firmu. Dcera by ale chtěla peníze spíše pro sebe, má s nimi jiné plány.

V některých částech Thajska je zvykem, že ženich platí za svou nevěstu. V tomto případě se ale role obrátily a otec 26leté Karnsity nabízí naopak peníze tomu, kdo si ji vezme. Arnon Rodthong není žádný troškař, jeho budoucí zeť si přijde na deset milionů thajských bahtů, což je asi sedm milionů korun.

Po nastávajícím jeho dcery chce pouze to, aby byl pracovitý, protože se stane zároveň dědicem farmy, kterou Arnon vlastní, a udělal Karnsitu šťastnou. "Chtěl bych někoho, kdo se postará o můj podnik tak, aby pokračoval. Nemusí mít žádné tituly, ale musí být spolehlivý," uvedl podle portálu Daily Mail.

Přestože má Arnon více dětí, včetně několika synů, rozhodl se předat prosperující farmu manželovi Karnsity. "Jakmile budu mít zetě, předám mu všechno své jmění," prohlásil multimilionář. V bizarním inzerátu svou dceru vychvaluje a upozorňuje, že je panna a plynně mluví anglicky a čínsky.

Karnsita přitom o záměru svého otce podle vlastních slov vůbec netušila. "Dozvěděla jsem se to až ve chvíli, kdy mi kamarádka ukázala příspěvek mého otce. Byla jsem překvapená, ale viděla jsem i tu zábavnou stránku věci," říká 26letá Thajka.

Související obsah

Zároveň Karnsita přiznala, že je stále nezadaná. Od svého manžela chce, aby byl pracovitý a slušný a staral se o svou rodinu. Připustila ale také to, že peníze od otce by si raději ponechala. Ráda by je prý použila na "plastickou operaci, provedenou v Jižní Koreji".

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz