Michael Jackson

Průlomová zpověď: Michael byl pedofil, šokovala jeho sestra

Průlomová zpověď: Michael byl pedofil, šokovala jeho sestra
Zdroj: Profimedia

Sestra Michaela Jacksona LaToya označila zpěváka za pedofila. Stalo se tak v rozhovoru, který původně vznikl v roce 1993 a byl nedávno odvysílaný v souvislosti s uvedením kontroverzního dokumentu Leaving Neverland. Ten mapuje údajné Jacksonovo zneužívání dvou chlapců.

"Musím vám říci něco, co je pro mne velmi těžké. Michael je můj bratr a velice ho miluji, ale nejsem a ani nebudu jen tichým spolupachatelem jeho zločinů proti malým, nevinným dětem," řekla LaToya Jacksonová v rozhovoru, který cituje portál The Sun.

Dokonce prý viděla šeky vystavené na velmi vysoké částky a určené pro chlapce, aby o všem pomlčeli. LaToya se podle své tehdejší výpovědi k rozhovoru odhodlala poté, co otec třináctiletého Jordyho Chandlera obvinil zpěváka ze zneužívání jeho syna.


"Jen se na chvilku zamyslete a řekněte mi, který pětatřicetiletý muž vezme malého chlapce a stráví s ním 30 dní? A vezme dalšího chlapce a stráví s ním pět dní v ložnici, aniž by odtud odešli?" položila řečnické otázky Jacksonova sestra.

Související obsah


"Jsem také obětí zneužívání a vím, jaké to je. Tyto děti budou se svým strachem bojovat po zbytek svého života a já už nechci, aby takto trpěly další nevinné, malé děti," doplnila.
LaToya později prohlásila, že svá slova bere zpět. K obvinění jí prý přinutil její tehdejší manžel Jack Gordon.


V dokumentu Leaving Neverland z produkce HBO prohlásil Wade Robson, že jej Jackson zneužíval od jeho sedmi do čtrnácti let. Jeho matka Joy prý měla v inkriminované momenty spát ve vedlejší místnosti.

Video: Trailer k filmu Leaving Neverland


Další údajná oběť James Safechuck tvrdí, že měl s Jacksonem "svatbu" a že jej zpěvák zahrnoval zlatými a diamantovými klenoty jako odměnu za sexuální protislužby.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz