Manželství

Muž 62 let předstíral, že je hluchý. Nechtěl poslouchat manželku

Muž 62 let předstíral, že je hluchý. Nechtěl poslouchat manželku
Zdroj: Profimedia

Každý muž asi zná situaci, kdy by nejraději zastavil šílený příval slov od své drahé polovičky. Podobný problém řešil poměrně dávno i Barry Dawson z Connecticutu. A vyřešil to dokonale – 62 let předstíral, že je hluchoněmý.

Barry a Dorothy se vzali, když jim bylo 22 a 18 let. Jenže Barry poměrně brzy přišel na to, že ho jeho žena zahrnuje neustálým přívalem slov. A vadilo mu to. Začal tedy předstírat, že je hluchoněmý, aby ji nemusel poslouchat a odpovídat jí.

Dorothy to ale nevzdala a naučila se i znakovou řeč, aby mohla se svým manželem mluvit. "Trvalo mi dva roky, než jsem dokázala komunikovat rukama. Jakmile jsem v tom začala být dobrá, on začal mít problémy s očima. Když o tom teď přemýšlím, myslím, že to také jen předstíral,“ říká zdrcená žena, která se se svým manželem nyní rozvádí.

Je neuvěřitelné, že i v takových podmínkách pár vychoval šest dětí a má nyní 13 vnuků a vnuček. Všichni si vždycky mysleli, že Barry je hluchoněmý. "Když byl doma, vždycky předstíral, že je hluchý. Trvalo to do chvíle, kdy jsem viděla na Youtube video, na kterém je vidět Barry, jak zpívá s přáteli v karaokebaru. Mě tvrdil, že je na setkání s charitou. Teď už tomu všemu rozumím,“ vysvětluje zdrcená Dorothy.

Související obsah

Jenže Barryho právník vysvětluje celou věc z úplně jiného úhlu pohledu. "Můj klient je velmi tichý člověk, ale jeho žena je nesnesitelně ukecaná. Kdyby nepředstíral, že je hluchý, rozvedli by se před 60 lety. Takže to udělal pro dobro jejich vztahu a rodiny,“ má jasno advokát Robert Sanchez.

S tím ale asi Dorothy nesouhlasí, protože trvá na rozvodu a chce polovinu majetku, který za roky se svým "hluchoněmým“ manželem nastřádala. Také požaduje peníze za emocionální újmu, kterou ji způsobil

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz