Kanibal

Otec se synem pozvali kamaráda na párty. Byl jejich hlavní chod!

Otec se synem pozvali kamaráda na párty. Byl jejich hlavní chod!
Zdroj: Thinkstockphotos

Hrůzostrašný případ vyšetřuje policie v ukrajinském Charkově. Otec se synem měli opilosti zavraždit muže, který k nim přišel na návštěvu. Některé části jeho těla pak Maxim s Jaroslavem snědli.

Maxim Kosťukov a jeho syn Jaroslav čelí obvinění z brutální vraždy a kanibalismu. Muži měli pozvat svého kamaráda Jevgenije Petrova na párty do bytu, kde bydleli. Poté, co zjistili, že byl Jevgenij dříve policistou, se pohádali, protože Maxim měl už dříve oplétačky se zákonem.

Zatímco se Jevgenij hádal s 41letým otcem, 20letý syn se k němu zezadu připlížil a popadl ho tak, že se nemohl hýbat. Maxim mu pak podřízl hrdlo a několikrát ho bodl do hrudi kuchyňským nožem, pro který se natáhl. Informuje o tom portál The Sun.

Poté měli Kosťukovovi muži uříznout hlavu a nohy. Z některých částí těla pak Maxim podle policie uvařil polévku, naporcované maso se našlo také v mrazáku. Tělo pak dvojice vynesla z domu a vyhodila u popelnic v sousedním bloku. Ráno mrtvolu našel údržbář a zavolal policii.

Související obsah

"Tělo bylo zbaveno hlavy a znetvořeno. Velké kusy masa byly uříznuty z nohou a z hrudi," popsal jeden ze svědků. Kosťukovovy začala policie podezírat poté, co identifikovala oběť a vyslechla místní, kteří popsali, že Jevgenije viděli v osudný den v jejich společnosti.

Policisté otce se synem zatkli poté, co v jejich bytě objevili chybějící kusy masa. Během prohlídky pak našli také Petrovovu hlavu, která byla ukryta v krabici na balkóně. Kosťukovovy policie obvinila z vraždy, nyní probíhá soud. Muže zabili v říjnu 2018.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz