Domácí

Borhyová překvapila fanoušky! Zveřejnila fotku z porodnice

Borhyová překvapila fanoušky! Zveřejnila fotku z porodnice
Zdroj: Instagram

Oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová o víkendu zveřejnila fotografie, na kterých je s malým miminkem. Stala se z ní totiž teta. Jejímu bratrovi Oskarovi a manželce Kristýně se narodil chlapeček.

Borhyová fotografii zveřejnila na svém instagramu, kde se pochlubila svým fanouškům. "Tak jsem teta," napsala ve vzkazu. V něm také označila svého bratra Oskara a jeho manželku Kristýnu, kterým se narodil chlapeček.

Je vidět, že se svým bratrem má moderátorka velmi dobrý vztah. V říjnu se zúčastnila i jeho svatby. "Můj malý bráška se žení," uvedla tehdy Borhyová u fotografie ze svatby, na které byla s Oskarem. Novomanželům také popřála nekonečnou lásku.

Související obsah

Letošní rok začal pro Lucii Borhyovou velmi šťastně. Nejen, že se stala tetou, ale oslaví se svým kolegou Reyem Korantengem 20 let moderování Televizních novin.

Připomeňte si video z oslav 25 let TV Nova:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lucie Borhyová: Jsem pracující máma a jsem na to hrdá!
TEST: Jaký máte vztah se svými sourozenci?

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz