Zahraničí

Doprovodila Trumpa zase falešná Melania? Američané mají jasno!

Doprovodila Trumpa zase falešná Melania? Američané mají jasno!
Zdroj: Profimedia

Po téměř půl roce zaplavily internet opět spekulace o tom, že se po boku amerického prezidenta Donalda Trumpa objevila dvojnice jeho manželky Melanie. Podle lidí na sociálních sítích měla žena jiné tváře, vlasy a také držela Trumpa za ruku, což pro první dámu není typické.

Prezident Trump minulý týden navštívil americkou Alabamu, aby uctil památku obětem, které zahynuly během dvou tornád. Ta udeřila v neděli 3. března. Zemřelo dvacet tři lidí včetně dětí. Do Alabamy ho doprovodila i jeho manželka Melania Trumpová.

Podle lidí na sociálních sítích to však byla její dvojnice. Důkazem má být fotografie, kde stojí Trump se svou ženou u hrobů obětí. Žena, která stojí vedle prezidenta, má prý jiné tváře, vlasy, postavu a především drží Trumpa za ruce.

Ostatní také tvrdí, že Melainina řeč těla byla úplně jiná než normálně. Působila více uvolněně i její chůze byla odlišná, informuje deník Mirror.

Na této fotce má být falešná Melania

Zdroj: Profimedia

Už dříve se objevily spekulace, že má americká první dáma dvojnici. Lidem se totiž nezdály fotografie a videa z proslovu prezidenta z loňského října k novinářům před odletem na výcvikovou základnu tajných služeb v Marylandu.

V jejich podezření je také měla utvrdit věta, kdy prezident řekl: "Má žena Melania, kterou mám právě teď vedle sebe..." Lidé se domnívali, že vedle Trumpa nestála jeho žena, ale dvojnice. Falešná Melania se měla maskovat slunečními brýlemi a měla jiný tvar nosu.

Související obsah

Tehdy mluvčí první dámy Stephanie Grishamová spekulace vyvrátila. "Opět jsme pohlceni naprosto absurdním nepříběhem, místo toho, abychom se bavili o práci, kterou první dáma vykonává pro naše děti," citoval Grishamovou portál USA Today.

Připomeňte si video premiéra Andreje Babiše a jeho ženy Moniky z návštěvy Bílého domu:

ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalá dvojnice Angeliny Jolie! Lepší než originál?
Neuvěřitelná podoba! Tahle holka ze sebe vykouzlí dvojnici libovolné hvězdy

reg, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz