Domácí

K rušení klidu vyjela policie třikrát! Party skončila rvačkou s hlídkou

Kuriózní situaci řešili strážníci městské policie v Chomutově. Celkem třikrát vyjížděli k nahlášení rušení nočního klidu v jednom z bytů. Účastníci party očividně nechtěli přestat, jelikož se dobře bavili. Při posledním výjezdu dva muži napadli policisty a byli odvedeni na stanici. Oba dostali pokutu.

K rušení nočního klidu došlo v ulici Dřínovská v Chomutově. Policie na místě slyšela nejen hudbu, ale i různé rány. "Hlídka se tedy spojila s nájemnicí, která uvedla, že příčinou hlasitějších zvuků je oslava narozenin. Byla tedy poučena o přestupku, za který jí strážníci uložili pokutu," informovala MP Chomutov na svém facebooku, kde přiložila i video ze zásahu.

Policie však byla přivolána k bytu i následující noc, i když předtím s účastníky party mluvila také Policie ČR. Někteří hosté byli na strážníky agresivní a nechtěli s nimi spolupracovat. Nájemnice bytu slíbila, že party ukončí. To se ale nestalo.

"Tentokrát se strážníci chtěli ovšem přesvědčit, že dojde k naplnění slibu, a tak na místě několik minut počkali. V bytě se ovšem pokračovalo vesele dál v těch činnostech, jako před příjezdem městské policie," doplnila městská policie.

Související obsah

Hlídka tedy znovu zasáhla a konečně to vypadalo, že se party rozpustí. O hodinu později však byli k bytu znovu zavoláni. "Tentokrát už padla zákonná výzva, ovšem osoby, na něž byla mířená, nereagovaly, byly stále agresivnější a verbálně hlídku napadaly," doplnila policie. Na videu bylo také vidět, že se začali lidé v bytě hádat mezi sebou a pokřikovali na sebe.

Poté, co došlo k náznaku možného fyzického útoku proti strážníkům, byli dva muži zadrženi a odvezeni na stanici Policie ČR. Zde jim policisté sdělili podezření z přestupků a provedli dechovou zkoušku, která u mužů ukázala 1,09 a 2,68 promile.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz