Seriál

Zvrat ve zmizení Haničky: Rodiče chtějí předat peníze únosci!

Zvrat ve zmizení Haničky: Rodiče chtějí předat peníze únosci!
Zdroj: Archiv TV Nova

Diváci v Ordinaci v růžové zahradě 2 napjatě sledují, jak dopadne případ Haničky Suché, která je stále nezvěstná. Její rodiče, Zdena a David, však neztrácejí naději. Rozhodli se nabídnout i odměnu tomu, kdo má o jejich dceři nějaké informace. Na nabídku se jim ozve muž, který tvrdí, že má Haničku u sebe, a domluví si s nimi schůzku.

Pátrání po Haničce stále pokračuje. Zdena Suchá, kterou hraje Dana Morávková, se rozhodla jednat na vlastní pěst a nespoléhat se na policii. Spojila se s Andrejem Martynčákem, jehož ztvárnil Ján Jackuliak. Ten Zdeně nabídl peníze na odměnu za Haničku a chce pomoct i přesto, že jim dělal dříve ze života peklo.

V minulé díle Ordinace mohli být diváci svědky hovoru Zdeny s údajným únoscem, který jim zavolal, že má Haničku u sebe. Když chtěli důkaz, navedl je ke kontejneru, ve kterém Zdena se svým mužem Davidem, kterého hraje Jan Čenský, našli tričko. To měla na sobě Hanička v den, kdy zmizela.

Související obsah

I když se David svou manželku snažil přemluvit, aby se s únoscem nespojila a raději vše ohlásila na policii, byla proti. S Martynčákem se rozhodli, že se s únoscem sejdou a předají mu dva miliony, které po nich v telefonátu požadoval. "Nesmíme Haničku ohrozit, dáme jim ty peníze a uděláme vše, co po nás chtějí. Vše ostatní by byl strašný risk," řekla Zdena v posledním díle.

Setká se Zdena a Martynčák s únoscem? A získají rodiče konečně Haničku zpátky? Další díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte ve čtvrtek od 20:20 na TV Nova. Poslední díl najdete na Nova Plus. Všechny epizody si můžete přehrát na VOYO.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z Ordinace v růžové zahradě 2, ve které mluví rodiče Haničky s únoscem:

ČTĚTE TAKÉ:

Co bude s Bibi? Poraďte scenáristům

Upřímné zákulisí: Zlata Adamovská se při oslavě kulatin rozplakala. Její následná slova zase dojmou vás

RODIČE, POZOR! Jak ochránit malé děti před nebezpečím?
Jak nenaletět podvodníkům?!

reg, TN.cz

K tématu Seriál

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz