Napadení

Kluk (10) napadl mámu i sestru, pak chtěl skočit z balkónu!

Policie vyšetřuje víkendový incident v Lázních Bohdaneč na Pardubicku. Desetileté dítě mělo napadnout v bytě svoji matku i sestru, a pak se podle svědků pokusilo skočit z balkónu.

Protože jde o dítě, policie nechce být konkrétní a jen potvrzuje, že se událost stala. Městští strážníci i policisté v sobotu po obědě spěchali do ulice Za Školkou.


Tísňovou linku vytočila matka, byla rozrušená a potřebovala pomoc. Tvrdila, že jí napadá její vlastní syn. Podle informací televize Nova hlídky pracovaly také s verzí, že dokonce v ruce drží nůž.


Obětí napadení se měla stát i jeho sedmiletá sestra. Matka údajně nůž chlapci vyrazila z ruky, ten se rozběhl na balkon a podle výpovědi svědků začal mít sebevražedné sklony. Měl tvrdit, že se pořeže a skočí.

Související obsah


Místní tvrdili, že se snažil protlačit mezerou v zábradlí. V tu chvíli se údajná oběť zase stala zachránkyní. Matka se ho zase prý snažila stahovat zpátky. Do bytu ve druhém patře nakonec museli i záchranáři. Zdálo se, že žena je zraněná, to se ale vzápětí nepotvrdilo.


Naopak do nemocnice pod dohledem lékaře cestovalo desetileté dítě, a to rovnou na psychiatrické oddělení pardubické nemocnice. Spis má na stole pardubická kriminálka. Na pořadu dne je výslech svědků i rodinných příslušníků.

pez, Petr Brzek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz