Zajímavosti

Nové díly seriálu Přátelé? Autorka řekla, kdo z herců je pro a proti

Nové díly seriálu Přátelé? Autorka řekla, kdo z herců je pro a proti
Zdroj: oficiální zdroj/ thinkstockphotos

Autorka seriálu Přátelé Marta Kauffmanová promluvila o pokračování oblíbeného sitcomu. A nevypadá to s ním dobře - přestože o návrat Přátel na televizní obrazovky stojí miliony lidí, Kauffmanová je neoblomná a nechce ho.

Legendární seriál Přátelé, který si získal srdce milionů fanoušků po celém světě, skončil před 15 lety. Lidé se jen třesou na jeho návrat na televizní obrazovky, toho se ale pravděpodobně nikdy nedočkají. Rozhodla o tom autorka seriálu Marta Kauffmanová.

Uvedla to nedávno pro časopis Rolling Stone, protože ji všichni neustále zasypávali dotazy, zda bude pokračování. Na totéž se jí prý ptala i její dcera. Své razantní odmítnutí vysvětlila několika důvody.

"Zaprvé, seriál byl o období života, kdy jsou vaši přátelé zároveň vaší rodinou. Jenže tohle už neplatí. Akorát bychom dali dohromady šest herců, duch seriálu už je ale dávno pryč," tvrdí Kauffmanová.

 

Související obsah

"Zadruhé, nevím, co dobrého by nám to přineslo. Seriál je skvělý a lidé ho milují. Pokračování by jim přineslo akorát zklamání, nic víc," řekla Kauffmanová. Dodala, že zatímco ženské obsazení bylo z návratu nadšené, trojice mužských herců se na to ale netvářila moc dobře.

Šestice oblíbených přátel - Monica, Rachel, Joey, Chandler, Phoebe a Ross - se poprvé ve vysílání objevila v roce 1994. Poslední díl byl odvysílán v květnu 2004. Za deset let seriál obdržel sedm cen Emmy, Zlatý glóbus a dalších více než 50 ocenění a přes 150 nominací.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz