útěk

Všechny postřílím, hrozil bývalý voják. Chytila ho policejní hlídka!

Všechny postřílím, hrozil bývalý voják. Chytila ho policejní hlídka!
Zdroj: Profimedia

Pražští policisté ve čtvrtek intenzivně pátrali po devětadvacetiletém Lukáši D. - bývalém vojákovi, který utekl z léčebny v pražských Bohnicích. Podle mužů zákona mohl být mladík nebezpečný a ozbrojený. Neunikal ale dlouho.

"Muže zadržela navečer v Praze 4 hlídka policistů a nyní je eskortován zpět do bohnické léčebny. Podle mých informací se při zákroku nikomu nic nestalo," řekl TN.cz po 19. hodině policejní mluvčí Jan Daněk

"Během hospitalizace tvrdil, že všechny postřílí automatickou zbraní. Podle lékaře má hledaný muž narušený kontakt s realitou, může být nebezpečný svému okolí i sobě a má vztah k návykovým látkám," popsal dříve Daněk.

Popis hledaného: výška 170 centimetrů, střední postava, hnědé krátké vlasy, vysoké čelo, pokleslé pravé víčko, výrazná asymetrie obličeje a plošší nos. Naposledy byl oblečený do šedé teplákové soupravy a na nohou měl černé boty s červenými vzory značky Reebok.

Související obsah

"Jestliže jste muže viděli, nebo víte, kde se nachází, volejte linku 158. Rozhodně se ho nesnažte zadržet, protože může být ozbrojený a nebezpečný," důrazně varoval policejní mluvčí.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz