Zahraničí

Meghan může porodit už příští týden! Harry zmizí z očí veřejnosti

Meghan může porodit už příští týden! Harry zmizí z očí veřejnosti
Zdroj: Profimedia

Vévodkyni Meghan se neúprosně blíží termín - v případě předčasného porodu by se s Harrym mohli potomka dočkat už příští týden. V souvislosti s tím se Harry nechal slyšet, že plánuje být moderním otcem a vzít si na dva týdny dovolenou, aby Meghan pomohl s miminkem.

Termín narození potomka vévodkyně Meghan a prince Harryho už klepe na dveře. Lékaři bedlivě sledují 37letou nastávající maminku a nevylučují možnost předčasného porodu. V takovém případě by se královská rodina dočkala nového člena už příští týden.

Princ Harry se na svého prvního potomka náramně těší. Plánuje si dokonce vzít na dva týdny dovolenou od svých povinností a všechen čas věnovat výlučně novopečené mamince a čerstvě narozenému děťátku. Je to podle něj něco, co moderní otcové běžně dělají.

Související obsah

Přesný termín manželský pár dodnes neoznámil. A nejen to - tajemstvím je zahaleno i pohlaví miminka, jeho jméno nebo porodnice, ve které bude Meghan rodit. Sázkové kanceláře ale už dávno nabízí kurzy na jméno dítěte. Největším favoritem je Diana po Harryho zesnulé matce.

ČTĚTE TAKÉ:

Nenávist zažehnána? Kate a Meghan překvapily ryzím gestem
Partner u porodu – ano nebo ne: Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás?

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz