Výměna manželek

"Radek si našel jinou," přiznala Lucka. Má ale i dobrou zprávu

"Radek si našel jinou," přiznala Lucka. Má ale i dobrou zprávu
Zdroj: TV Nova

Ve středu mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Předmětem sporu byla především špatná hygiena Lucčiny rodiny. Náhradní manželka Štěpánka si všimla, že má malá Vaneska dokonce úplně černé zuby.

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jsme se seznámili s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně jsme viděli rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2).

Vztahem Lucky a Radka otřásla několikrát nevěra, až do Výměny spolu ale zůstali kvůli dětem. Několik měsíců po natáčení je ale všechno jinak. "S přítelem jsme se rozešli, už jsme nemohli k sobě najít cestu. On chtěl jít za něčím lepším, našel jsi partnerku," přiznala Lucie.

Štěstí s jinou ženou prý Lucka svému bývalému partnerovi přeje, sama se ale do nového vztahu nevrhá. "Já jsem zůstala sama, vztah nevyhledávám. Nejdřív potřebuju dát dokupy holky, časem sebe a pak až to přijde, tak třeba navázat nějakej novej vztah," prohlásila.

S bývalým přítelem ale Lucie i přesto, že si našel novou partnerku, vychází dobře. "Děti vídá, to je hlavní. Myslím si, že i mně je líp jen s dětmi a bez partnera. Pomáhá mi finančně, platí mi alimenty. Občas se za nimi přijde podívat, nedávno je měl u sebe i přes víkend," uvedla.

Díky Výměně manželek si prý Lucka uvědomila, že by se měla více věnovat svým dcerkám. "Měla bych se víc starat o děti a nemyslet jen na sebe nebo na přátele. Snažím se jim věnovat víc péče, aby se holky měly líp než před Výměnou," doplnila.

 

Související obsah

Lucka zůstala po Výměně v kontaktu se Štěpánkou, občas si prý napíšou na sociální síti. I přesto by ráda mamince z druhé rodiny, která se o její děti deset dní starala, ráda něco vzkázala. "Vanese budou v září spravovat zoubky, takže už je bude mít v pořádku," pochlubila se.

Připomeňte si, jak Štěpánku znechutila hygiena v druhé rodině:

Co dalšího Lucie prozradila? Jaký pro ni bylo v celé Výměně nejhorší zážitek? To se dozvíte na Nova.cz. Pokud jste neviděli poslední odvysílaný díl reality show, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Čtěte také:

VIDEO: Děsivé detaily z Lucčiny rodiny! Radek jí byl nevěrný a psychicky ji prý deptal

Nechutné překvapení ve Výměně: Náhradní manžel ráno objeví pozvracený záchod!

5 pravidel, kterými byste se měly řídit, když chcete dětem po rozvodu představit nového partnera
7 zásad, jak při rozchodu neublížit dětem

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz