MasterChef Česko

Kristína řekla, proč musela z kola ven! Tohle v show nesnášela

Kristína řekla, proč musela z kola ven! Tohle v show nesnášela
Zdroj: Nova.cz

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Tentokrát museli soutěžící uvařit jídlo pro jednotku 60 vojáků. Úkol lépe zvládl tým Šárky, a tak se rozhodovalo mezi členy Honzova týmu.

Z pomyslného kola ven v kulinářské show MasterChef Česko musela tentokrát Kristína, která nejdříve spolu s dalšími členy Honzova týmu prohrála "vojenskou" výzvu. Ani v další části soutěže se jí nedařilo, proto ji porota musela vyřadit.

V pořadu Jak to vidí MasterChef Kristína přiznala, že křen a šunka nejsou zrovna její nejoblíbenější suroviny. "Měla jsem úplně černo před očima. Navíc nesnáším křen, takže třeba šunkové rolky pro mě byly naprosto nepředstavitelné," prohlásila.

Ve spižírně si navíc 17letá kuchařka zapomněla nabrat suroviny, které pak potřebovala. "Zapomněla jsem si asi pět věcí. Zapomněla jsem víno, vývar, nějaký alkohol, balsamico, všechno možný," litovala Kristína. Citron jí navíc musela půjčit Kačka.

Související obsah

Po vypadnutí z kuchařské show chce Kristína především znovu naskočit do své rytmu. "V průběhu soutěže jsem nestíhala chodit do školy, takže to teď doháním. Škola je pro mě teď prioritní," popsala Kristína, která chce do léta také vydat vlastní kuchařku. 

Co dalšího Kristína plánuje? A jak zvládala nápor jako benjamínek soutěže? To se dozvíte v pořadu Jak to vidí MasterChef! Nejnovější díl show MasterChef Česko najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Skvěle uvařila, přesto musela odejít: Mladičká Kristina z MasterChefa prý tušila, že je na řadě

MasterChef recepty: Grilované maso s pepřovou omáčkou vítězného červeného týmu

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz