Porotce

Strach o porotce MasterChefa! Musel náhle do nemocnice

Strach o porotce MasterChefa! Musel náhle do nemocnice
Zdroj: TV Nova

Porotce kuchařské show MasterChef Česko Radek Kašpárek skončil v nemocnici. Informaci potvrdila jeho přítelkyně s tím, že lékaři šéfkuchaře po ošetření propustili domů.

Kašpárkovi se udělalo špatně ve čtvrtek kolem poledne. Do nemocnice Královské Vinohrady ho odvezla sanitka, kterou mu zavolala přítelkyně Andrea. Lékaři oblíbeného šéfkuchaře ošetřili a propustili domů.

Přítelkyně poté dorazila za Kašpárkem do nemocnice, redakci TN.cz zprávu o převozu porotce kulinářské show do nemocnice potvrdila. Kašpárek je podle ní v pořádku, šlo zřejmě jen o chvilkovou slabost.
 

Večeře s MasterChefem, 3. díl: Radek Kašpárek si do své restaurace pozval známé tváře
 

Andrea také uklidnila fanoušky, že si nemusí dělat o populárního porotce starosti. "Ano, Radkovi se přitížilo, a tak navštívil doktora. O nic vážného však nešlo, a proto již odpočívá v pohodlí domova. Děkujeme za zájem," uvedla Kašpárkova přítelkyně Andrea.

Související obsah

Kašpárek patří k nejlepším kuchařům v Česku, jeho restaurace Field v centru Prahy získala dokonce prestižní michelinskou hvězdu. V zatím poslední řadě MasterChef Česko, kterou můžete sledovat každou středu večer na Nově, působí jako porotce.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz