Zahraničí

Nad LA se objevila ohnivá koule, lidé se báli invaze mimozemšťanů!

Nad LA se objevila ohnivá koule, lidé se báli invaze mimozemšťanů!
Zdroj: Getty Images

Nad Los Angeles přeletěla ohnivá koule, která vyvolala velký zájem. Mnoho lidí se v obavách obrátilo na sociální sítě, zda u Los Angeles nedopadl meteorit či nejsou Spojené státy pod útokem mimozemšťanů. Do rozhovoru se vložila policie, která přinesla mnohem reálnější vysvětlení.

Ve středu mohli lidé na obloze nad Los Angeles spatřit pohybující se ohnivou kouli, která částečně připomínala průlet meteoru naší atmosférou. Velmi zajímavý efekt se podařilo dokonce zaznamenat, autor videa se okamžitě obrátil na sociální sítě.

"Co byla ta létající věc nad centrem Los Angeles?" ptal se Dennis Gehstad na Twitteru a mnozí další pozorování také potvrdili. Spoustu lidí si myslelo, že v centru města dopadl meteorit a není se čemu divit.

Další s bohatší fantazií si mysleli, že jde o útok mimozemšťanů. Celý příspěvek okomentovalo ohromné množství lidí, informace se velmi rychle šířila.

Začínající paniku ale velmi brzy uklidnil policejní sbor Los Angeles. "Meteor nespadl v centru města a ne, opět to není invaze mimozemšťanů...je to jen natáčení. Přeci jen jsme v Tinseltownu," zveřejnila policie na Twitteru.

Související obsah

Ve skutečnosti se jednalo o tým skydiverů ve speciálních oblecích, které na sobě měly led světla a pyrotechniku. Mělo jít o trojici letců, kteří vyskočili ve 1200 metrech a vytvořili iluzi meteoru na oslavu třetího superměsíce letošního roku. Akci potvrdila společnost Redbull na svých stránkách.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz