Zahraničí

Milenci před lety zavraždili muže, jeho smrt svedli na aligátory!

Milenci před lety zavraždili muže, jeho smrt svedli na aligátory!
Zdroj: Profimedia

Chladnou vraždu v roce 2000 spáchal pár milenců – žena byla manželka zavražděného a muž byl jeho nejlepším přítelem. Smrt Mikea Williamse z Floridy milenci svedli na aligátory. Odsouzeni k vězení na doživotí byli až po 19 letech.

Vraždu, která se odehrála před 19 lety na Floridě, spáchal milenecký pár Brian Winchester a Denise Williams, kteří se nejen chtěli zbavit muže, který jim v jejich vztahu překážel, ale i dostat velké jmění. Zavražděný byl tehdy jednatřicetiletý realitní agent Mike Williams, jehož koníčkem bylo rybaření. Právě toho vrahové využili a jeho prvotní pohřešování a následnou smrt svedli na aligátory, jak píše list Mirror.

Denise a Mike Williams byli manželé a měli tehdy osmnáctiměsíční dceru. Již v té době měla Denise velmi blízký vztah k nejlepšímu příteli svého manžela, Brianovi. Ten pracoval v pojišťovně a svému příteli pomohl vytvořit pojištění, které by v případě jeho smrti vyplatilo rodině 1,75 milionů dolarů, v přepočtu téměř 40 milionů korun.


V ranních hodinách 16. prosince 2000 se Mike rozhodl jít rybařit do zóny, kde se vyskytuje velké množství aligátorů, ale nevrátil se. Jeho žena Denise policii situaci nahlásila. Od toho dne bylo po Mikeovi Williamsovi vyhlášeno pátrání. Po 44 dnech, kdy Mikeovo tělo nebylo nalezeno, bylo pátrání ukončeno. 

Související obsah

Manželka pohřešovaného, Denise, tak zůstala na výchovu dítěte sama a požádala o zmíněné miliony z pojistky. To však ženě pojišťovna nevyplatila, jelikož tělo zmizelého nebylo nalezeno, tudíž muž nebyl prohlášen za mrtvého. Zároveň podezřele chvíli po uplynulých událostech se bývalý nejlepší přítel zmizelého se svojí ženou rozvedl a s Denise uzavřeli sňatek.


Šest měsíců po Mikeově zmizení, byla nalezena jeho rybářská bunda, lovecký průkaz a kapesní svítilna. To byl dostatečný důkaz pro to, aby byl muž prohlášen za mrtvého, a vdova Denise, tak konečně měla přístup k 1,75 milionu dolarů.


Matka zemřelého Mikea začala podezřívat vdovu Denise z vraždy jejího syna. Mike byl zkušený rybář, a tak se jí zdálo nepravděpodobné, aby si nedával pozor a spadl do vody plné aligátorů. Odborníci na divokou zvěř navíc tvrdili, že se aligátoři v zimě téměř nestravují a loví jen zřídka.


V roce 2012 se Brian a Denise rozvedli a o čtyři roky později přišel zásadní okamžik při vyšetřování této kauzy. Brian, bývalý nejlepší přítel zemřelého Mikea, totiž přepadl svou bývalou ženu Denise. Počkal si na ni v jejím autě se zbraní a vyhrožoval jí smrtí. Denise Briana přemluvila, aby nikomu neubližoval a následně ho nahlásila na policii. Brian byl zatčen za únos a napadení. 

Zdroj: Profimedia

Rok po událostech, proběhl soud, při kterém se Brian Winchester přiznal k vraždě bývalého nejlepšího přítele Mikea Williamse. K chladné vraždě ho navedla Denise, bývalá manželka zavražděného, která údajně nechtěla být rozvedená, a tak jediný způsob jak se s bývalým manželem rozdělit, byla jeho smrt.


“S Mikem jsme vyrazili na vodu lodí. Byl to rybářský výlet jako každý jiný,“ popisoval Brian Winchester při soudu, který zaznamenali listy Mirror. “Na lodi jsem ho přiměl vstát a následně jsem do něj strčil a on spadl do vody. Oba jsme začali panikařit. Nevěděl jsem, co mám dělat, a tak jsem vzal svou zbraň a střelil jsem ho do hlavy.“


Vyšetřovatelé nabídli Brianovi snížení trestu, pokud přizná vinu, popíše situaci a řekne, kde se tělo nachází. Brian tělo odvezl do vzdálených bažin, kde svého přítele pohřbil. Vyšetřovatelé opravdu našli ostatky Mikea Williamse na popsaném místě, spolu s jeho snubním prstenem stále na jeho prstu. Dále provedli rentgenový snímek jeho lebky, který potvrzoval výstřel do hlavy.


Denise při soudu vše popřela, avšak nyní, rok na to, byla odsouzena za vraždu prvního stupně k doživotnímu vězení.

sis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz