Šárka Grossová

Šárka Grossová přišla o obě prsa! Kvůli nálezu musela na operaci

Šárka Grossová přišla o obě prsa! Kvůli nálezu musela na operaci
Zdroj: Profimedia

Vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka přiznala, že musela podstoupit vážnou operaci. Na soukromé klinice jí kvůli rizikovému nálezu lékaři odebrali obě ňadra. Informace o tom, že by měla rakovinu, ale Grossová popřela.

"Ano, operaci jsem podstoupila. Nechci zacházet do podrobností, je to pro mě citlivé téma. Potvrdím jen to, že jsem skutečně byla na operaci, při které mi z prsou vyndali, co tam nemá být," uvedla Šárka Grossová pro portál Extra.cz, který o zákroku informoval.

Zákrok podstoupila na soukromé klinice v Praze, lékaři jí podle informací portálu Blesk.cz museli obě prsa odebrat a voperovat malé implantáty. Údajně se jí v ňadrech opakovaně vytvořily velké cysty, které si nechávala Grossová odstranit už dříve.

Spekulaci o tom, že na zákrok musela kvůli šířící se rakovině, vdova po expremiérovi odmítla. "Nevím, kde jste vzali takové informace. Ne, rakovinu nemám. Dále bych o tom opravdu nerada mluvila," sdělila portálu Extra.cz s tím, že už ji lékaři propustili domů.

Související obsah

Grossová se teď snaží z náročné operace co nejdříve zotavit. "Je mi fajn a jsem v pořádku," řekla portálu. Velkou oporou jsou jí kromě přátel a dalších příbuzných hlavně dcery, které měla Šárka s expremiérem Stanislavem Grossem - 16letá Natálie a 21letá Denisa.

Před necelými čtyřmi lety dívky přišly o otce, teď mají strach také o matku. Stanislav Gross podlehl amyotrofické laterální skleróze v dubnu 2015. Českým premiérem byl v letech 2004 až 2005, po tříměsíční vládní krizi způsobené aférou kolem jeho financí odstoupil a opustil vysokou politiku.

ČTĚTE TAKÉ:

Co nevíte o rakovině prsu: Proč se jí říká nemoc jeptišek a skutečně víc ohrožuje levé ňadro?
RAKOVINA PRSU : Proč jdou některé ženy preventivně pod nůž?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz