Loterie

Dvojitá klika! Dělník vsadil dva stejné tikety a vyhrál obří balík

Dvojitá klika! Dělník vsadil dva stejné tikety a vyhrál obří balík
Ilustrační obrázek | Zdroj: Thinkstockphotos

Tvrdě pracoval a vůbec netušil, že už je multimilionář. Dělník z australského Melbourne třicet let sázel v loterii ta samá čísla. A když nyní zkontroloval stránky loterie, tak zjistil, že je boháč. Ale ještě ho čekalo další úžasné překvapení.

Jackpot v loterii se při úterním losování rozprostřel mezi trojici výherních tiketů. Na každý tak připadla suma asi 23 milionů australských dolarů (přibližně 380 milionů korun).

Jenže výherci kupodivu nejsou tři, ale pouze dva. Zmíněný dělník totiž sice zjistil, že vyhrál jackpot, ale než se s tím stačil srovnat, tak přišla zpráva, která mu vyrazila dech.

Úplně totiž zapomněl, že nevsadil jeden tiket, ale dva. Ve skutečnosti tak vyhrál dvě třetiny jackpotu, tedy asi tři čtvrtě miliardy korun!

Související obsah

"Potřebuju čas, abych to vstřebal. Možná odejdu do důchodu, koupím nový dům, pojedu na dovolenou. Určitě se podělím s rodinou," cituje nejmenovaného muže loterie, jejíž zaměstnanec s ním mluvil.

Poslední třetina obřího jackpotu nicméně stále visí ve vzduchu. Loterie oznámila, že výherní tiket byl podaný ve městě Hobart v Tasmánii, jeho majitel se nicméně stále nepřihlásil.

ČTĚTE TAKÉ:

Sázíte? Kolik milionů by vám stačilo ke štěstí?
POHÁDKA: Vyhrál milióny a požádal přítelkyni o ruku

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz