Výměna manželek

Markéta s Pavlem se po Výměně rozešli! Rodinu zasáhla smrt

Markéta s Pavlem se po Výměně rozešli! Rodinu zasáhla smrt
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další premiérový díl Výměny manželek. Mladičká Markéta si musela poradit v rodině, kde panovala přísná výchova. Sama žila s extrémně žárlivým partnerem, který ji nikam nepouštěl. Změnilo se to po natáčení?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z Jirkova, kterou tvoří Markéta (22), Pavel (36), Dominik (3), Markéta (1,5) a Tadeáš (7 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Andreou (48), Milanem (42) a Adrianou (10), kteří žijí v Horním Jiřetíně.

Markéta z Jirkova za sebou má už tři nepovedené vztahy, ze kterých má tři děti, jen dvě z nich ale má ve své péči. Dalšího potomka splodila se současným partnerem Pavlem, vychovává tak tři děti. Do pořadu přihlásila rodinu právě ona.

Související obsah

Při natáčení si Markéta stěžovala, že její přítel je prý obrovský puntičkář, nesmyslně žárlí a snadno se rozčílí. "Pája není rád, když někam jdu. Chce mě mít asi doma, abych byla zavřená jako ve vězení," prohlásila ve Výměně s tím, že si nemůže dojít ani ke kadeřnici.

 

Rodinu z Jirkova jsme po natáčení kontaktovali, na otázky ale odmítli partneři odpovědět. Z jejich sociálních sítí se ale dá vyčíst, že jejich vztah se po Výměně příliš nezlepšil. Vypadá to, že se Pavel a Markéta stále dokola rozcházejí a zase dávají zpět dohromady.

Související obsah

Pavel se na sociální síti svěřil také se smutnou zprávou. V únoru zemřel jeho kamarád Stanislav, kterému i s dětmi říkali "dědeček" a který k nim chodil často na návštěvu. Právě "děda" si ve Výměně vyslechl rozčilenou Andreu, která na Pavla nadávala, protože chtěl reality show předčasně ukončit.

Připomeňte si, jak se Andrea rozčílila:

V současnosti to vypadá, že Pavel a Markéta znovu žijí spolu. V rodinném kruhu trávili podle fotek na sociálních sítích také Vánoce a oslavu Nového roku. Pavel si dokonce nechal vytetovat jméno svého syna a jeho datum narození.

Pokud jste nestihli nejnovější díl reality show Výměna manželek v televizi, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Čtěte také:

Udělali ze mě kriminálníka: Andrea čelí na sociálních sítích ostré kritice. Do basy se dnes dostane každý, hájí se


Rozchod po Výměně: Pavel si prý užíval peněz a ženských. Tak to má být, tvrdí

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz