MasterChef Česko

Oliverovi šlo v MasterChefovi o život! Popsal vážné zranění

Oliverovi šlo v MasterChefovi o život! Popsal vážné zranění
Zdroj: TV Nova

Ve středu mohli diváci sledovat další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící museli čelit další výzvě, ve které měli za krátký čas připravit tříchodové menu pro slavné sportovce. V pořadu Jak to vidí MasterChef hodnotili dvanáctou epizodu soutěžící Katka a Oliver.

Porotcem se v dalším díle stal například moderátor Televizních novin Petr Suchoň nebo žokej Josef Váňa. Soutěžící v rámci výzvy byli opět rozděleni do týmů a zase to v nich vřelo. 

Oliver byl v modrém týmu, avšak podle porotců je spíše lepší, když je sám za sebe. "Já jsem přístupný. Ne vždycky. Třeba v tomto díle s Monikou to nebylo úplně super, ale týmová práce mi jde, myslím, docela dobře," hodnotil své působení.

V zeleném týmu zase nestíhali kvůli Šárce. Když se Patricie Solaříková zeptala Katky, zda jim Šárka zavařila, nesouhlasila s tím. "Já to asi nemůžu říct, protože my byli její tým a schválili jsme to. Šárka za námi přišla a vlastně nás pomalu prosila, ať jí dáme tu důvěru a že zvládne udělat mořské plody," vysvětlila Katka.

Šárka to však po celou dobu výzvy moc nezvládala. "Ona obecně Šárka vždycky měla problém s tím časem," dodala Katka. S tím souhlasil také Oliver. "Když jsme byli v týmu, tak jsem jí dal vlastně, jak si pamatuji, práci rozebírat bylinky, protože jsem nevěděl, jak na tom je s krájením a věděli jsme, že má problém s časem," vzpomínal Oliver na předchozí díly.

Související obsah

Ve dvanácté epizodě se Oliver ošklivě zranil, když se spálil o držák pánve, který nechal nad zapnutou plotýnkou. Myslel si, že to nic není, doktorka ho však vyvedla z omylu. "Z pohledu lékařky, co s námi byla, to bylo vážný, chtěla mě odvézt do nemocnice. Byl to puchýř přes celou ruku," vyprávěl Oliver. Naštěstí vše dopadlo dobře a mohl pokračovat v soutěži dál.

Co za výzvu si pro Olivera připravila Patricie Solaříková? Jaké mají plány Katka a Oliver do budoucna? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na NovaPlus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Co stálo za vyhozením Šárky? Kačka s Oliverem otevřeně promluvili

MasterChef recepty: Kachní prso s opečeným škubánkem v panko strouhance a kedlubnové zelí podle červeného týmu

Porotce MasterChefa slaví: Kašpárkův Field obhájil michelinskou hvězdu!

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz