Smrt

Policie prověřuje smrt pacientky ve zlínské nemocnici!

Policie prověřuje smrt pacientky ve zlínské nemocnici!
Zdroj: Profimedia

Zlínští kriminalisté od tohoto týdne řeší trestní oznámení, které přišlo v souvislosti se smrtí pacientky ve zdejší krajské nemocnici. Vyšetřování je ovšem zatím na úplném začátku.

"Mohu potvrdit, že od tohoto týdne řešíme trestní oznámení, které bylo podáno v souvislosti se smrtí ženy v nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně," řekla na dotaz TN.cz policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Doplnila, že vzhledem k tomu, že je vše velmi čerstvé, není možné poskytovat žádné další informace. "Každopádně prověřujeme všechny okolnosti," uvedla mluvčí.

"Policie nás kontaktovala na základě trestního oznámení, předali jsme jí požadované informace a dokumenty, podrobnosti ale vzhledem k probíhajícímu šetření nemůžeme sdělit," reagoval mluvčí krajské nemocnice Egon Havrlant.

Podle čtenáře TN.cz, který na případ upozornil, starší pacientka zemřela na zlínské interně po podání neznámé látky. Další žena údajně skončila v kómatu připojená na přístroje.

Související obsah

Pro zlínskou nemocnici je to už druhá velká aféra za poslední dobu. Před týdnem hygienici oznámili, že se tu salmonelou nakazilo celkem 52 lidí - pacientů i zdravotníků. I tento případ vyšetřují policisté.

Pusťte si reportáž o epidemii salmonely:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz