Po kojení chtěla menší prsa. Z hrudi jí doktor vytvořil noční můru!

Po kojení chtěla menší prsa. Z hrudi jí doktor vytvořil noční můru!
Zdroj: Profimedia

Místo zmenšení a pozvednutí prsou se mladá maminka Whitney ze Spojených států dočkala zpackané operace. Do prsou jí plastický chirurg bez jejího vědomí voperoval implantáty, výsledek navíc nevypadal příliš esteticky.

"Vypadá to jako dvě otočené cukety," popsala svůj hrudník osmadvacetiletá Whitney v televizním pořadu Zpackané operace. Ten se zaměřuje na nápravu nepovedených plastických operací.


Whitney byla již od střední školy v oblasti hrudníků vyvinutější než její vrstevnice. Dostala proto i přezdívku "Titney Whitney", tedy něco jako "Prsatá Whitney". V osmnácti měla první dítě, další pak následovalo. Po kojení jí prsa poklesla a doufala, že jí plastická operace udělá opět pěkná ňadra.

Whitney před a po:

Zdroj: Profimedia


"Doktorovi jsem řekla, že chci ňadra zmenšit. Místo toho jsem skončila s těmito masivními prsy," stěžuje si žena. Místo zmenšení jí chirurg do prsou vložil plastické implantáty. Výsledek byl však hrozivý a Whitney byla ze svého hrudníku velmi rozmrzelá.


Nakonec se přihlásila do pořadu Zpackané operace. Díky jejich týmu plastických chirurgů a jejich dovednostem se Whitney opět cítí při pohledu na svou hruď dobře.

Související obsah

"Spadl mi kámen ze srdce, že už nemám implantáty. Konečně mám prsa, jaká jsem si vždy přála," zhodnotila mladá žena.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz