Milionář

Z čističe koberců milionářem! Teď muž prozradil, jak to udělal

Z čističe koberců milionářem! Teď muž prozradil, jak to udělal
Zdroj: Instagram

Jack byl obyčejný mladík z Manchesteru, dokud se nerozhodl seknout s prací čističe koberců a procestovat svět. Postupně si získal miliony fanoušků a teď dostává za jeden příspěvek na instagramu i 200 tisíc korun.

Snad každý, koho se zeptáte, co by chtěl dělat, kdyby se nemusel starat o peníze, odpoví, že by rád procestoval svět. Stejný sen měl i Jack Morris, který původně pracoval jako čistič koberců v anglickém Manchesteru, odkud pochází. Teď vydělává miliony a znají ho lidé po celém světě.

Zní to jako pohádka a Jackův příběh do jisté míry pohádkový je. Jacka přestala jeho práce bavit a rozhodl se cestovat. V letech 2012 a 2016 "žil jen z batohu", jak říká. Během svých výletů hodně fotil a snímky přidával na instagram, kde si rychle získal širokou základnu sledujících.

V roce 2016 se na Fiji se setkal se svou přítelkyní Lauren Bullenovou. Ta tehdy pracovala jako fotografka v Austrálii. "Při naší poslední společné noci jsem se jí zeptal, jestli se mnou nepojede na Bali, ona řekla ano a od té doby jsme spolu," popsal Jack na svém blogu doyoutravel.com.

 

Společně si na Bali zařídili dům a už téměř tři roky ho považují za svůj domov, odkud vyráží na další cesty. Z Lauren se také rychle stala instagramová celebrita, která má v současnosti přes dva miliony sledujících. Jack má 2,7 milionu followerů.

Oba si teď vydělávají přidáváním fotek na instagram a prodáváním svých filtrů na fotky. "Promuji nebo píšu pouze o věcech, které se mi vážně líbí nebo v ně věřím, což je pro mě velmi důležité a také důvod, proč vás moje příspěvky tak zasáhnou," píše Jack.

Související obsah

Za jeden příspěvek dostávají přitom zaplaceno až devět tisíc dolarů (asi 200 tisíc korun). Fotky si sami editují a přestože jejich život vypadá jako zábava, občas musí také pracovat. Snímky upravují na počítači a s jedním stráví i několik hodin.

Podle Jacka tomu, aby měli s Lauren tak mnoho fanoušků, napomáhá fakt, že jsou oba mladí a atraktivní. Inspiraci pro to, kam vyrazit, prý čerpá ze sociálních sítí. Rád fotí krátce po západu slunce, kdy bývá na jinak nacpaných místech méně turistů. Všechny příspěvky pak ladí do stejného tónu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz