Seznamka

Lásku z inzerátu si nastěhoval k sobě domů, ta mu utekla s penězi!

Lásku z inzerátu si nastěhoval k sobě domů, ta mu utekla s penězi!
Zdroj: Policie ČR

Vychytralá žena vyluxovala zamilovanému muži z Prahy bankovní účet. Invalidní důchodce tak přišel o téměř 1,3 milionu korun. Kvůli ženě málem prodal i svůj byt. Nyní po ní pátrá policie.

Šestapadesátiletý invalidní důchodce si koncem ledna podal inzerát v seznamce. Po několika dnech se ozvala žena, která se představila jako Šárka a měla o seznámení zájem. "Ze strany důchodce ihned přeskočila jiskra a s vidinou, že je to ta pravá, si neznámou ženu nastěhoval k sobě do bytu na Střížkově," komentoval policejní mluvčí Jan Daněk.


Žena po několika dnech řekla, že její bratr měl nehodu a potřebuje půjčit 150 tisíc korun. S tím muž souhlasil, peníze z banky vyzvedl a předal je ženě. To však nebyla poslední taková platba.


Opět po několika dnech se nová přítelkyně ozvala, že se při nehodě zranila jedna žena a bratr ji musí odškodnit. Důvěřivec tentokrát musel sáhnout hlouběji do kapsy. Bylo prý potřeba 240 tisíc.

Související obsah


Jenže stav zraněné ženy se prý zhoršil a bude potřeba dalších 440 tisíc korun. Zamilovaný muž ani tentokrát neváhal a opět je své "lásce" dal. Celkově z něj vymámila 1,283 milionu korun.


Muž zcela vyčerpal svůj účet, to však ženě nestačilo. Navrhla, že třípokojový byt je pro ně zbytečně velký, že by se mohli přestěhovat do menšího. K tomu však nakonec nedošlo.
O všem se totiž dozvěděla příbuzná muže a zavolala na policii. Žena, která nebohého muže úplně finančně vyždímala, mezitím zmizela.


Celý případ řeší policisté s podezřením na podvod. "V souvislosti s tím je hledaná žena, kterou zachytila při jednom z výběrů v bance kamera. Jestliže podezřelou někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Za trestný čin podvod hrozí v případě odsouzení až osmiletý pobyt za mřížemi," doplnil Daněk.


Hledaná se celým jménem představila jako Šárka Řeháčková s datem narození 10. června 1989. Mluvila česky a romsky. Je vysoká asi 160 centimetrů, hubená, má dlouhé blonďaté vlasy po ramena a velké černé oči. Na pravé tváři jí zůstala jizva po piercingu a má tetování na levém stehně. Údajně by měla mít vztah k Brnu a dva bratry, jednoho jménem Pepa.
 

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz