Výměna manželek

Milada zažije v rodině peklo! Standa používá drsné metody

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si pohodlná Soňa poradí v domácnosti, kde právě probíhá rekonstrukce bytu, a jestli dokáže Milada zlepšit vztahy mezi dětmi a otčímem v rozhádané rodině.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Hlinska, kterou tvoří Soňa (40), Standa (41), Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7) a Kateřina (4). Na druhé straně se seznámíme s Miladou (36), Pavlem (48), Jirkou (15) a Miladou (11), kteří žijí v Plzni.

Rodinu z Hlinska přihlásil do Výměny manželek svérázný tatínek Standa. Jeho partnerka Soňa tvrdí, že díky němu prožívají obrovskou krizi. Standa neustále sedí u počítače a často navštěvuje restaurační zařízení.

Související obsah

Druhý pár spolu žije tři roky a do pořadu je přihlásil kamarád. Pavel s Miladou mají mezi sebou harmonický vztah a ona sama je zvědavá na to, jak to rodina bez ní zvládne.

Milada netuší, že ji čeká velmi náročných deset dnů. Dočasný partner Standa je cholerik a rodině vládne tvrdou rukou. Bude šokovaná z toho, že děti ani jejich otec nemají základní hygienické návyky. Překvapí ji, jakým způsobem řeší Standa běžné problémy. Když například jeho děti nechtějí nosit bačkory, přilepí jim je k noze izolepou. Slzy v této rodině jsou téměř na denním pořádku.

Podaří se Miladě alespoň něco změnit? Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově! Nejnovější díl najdete na NovaPlus, všechny epizody pak můžete zhlédnout na VOYO.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Píše se na Deník.cz