Thajsko

Tropické lesy a absence lidské civilizace, to jsou thajské ostrovy

Dovolená na pláži lemované vysokými palmami - to je romantika, na kterou se jen tak nezapomíná. Karolína Tomašková ale odpočinek na bělostném písku vyměnila za dobrodružství ve vlnách na thajsko-kambodžském pomezí. Rubrika Holky na cestách startuje z druhého největšího thajského ostrova Koh Chang.

Uhánět s větrem o závod a nechat příď lodi skákat přes vlny, to je něco! Vidina netknutého rajského pobřeží vás nutí hnát stále kupředu. Druhý největší ostrov Thajska Koh Chang a přilehlé mini ostrůvky jsou jako stvořené pro dobrodružné povahy.

Není nad to spontánně zastavit na malé občerstveni na jednom z dvou set přilehlých ostrovu v oblasti Koh Chang. Jen pozor, některé ostrovy stejně jako tento mohou byt soukromé a tak je potřeba zaplatit předem menší poplatek - konkrétně 300 batů, v přepočtu asi 200 korun.

Související obsah

Nepropustné tropické lesy a absence lidské civilizace vás ale potěší i na státních ostrovech. Koh Mak, kde se dá mimo jiné také na Robinsona v malých bungalovech přespat, působí jak balzám na nervy.

Související obsah

Žraloků ani murén se v mělkých vodách mezi ostrovy bát rozhodně nemusíte, je tu na ně příliš horká voda, jejíž teplota šplhá k 29 stupňům. Což sice během poledne člověk tolik nedocení, ale zase taková romantická koupačka při západu slunce, to vám snad ke štěstí a spokojenosti už nic nechybí.

Více reportáží z pořadu Koření najdete ZDE.

frm, TV Nova

K tématu Thajsko

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz