Výměna manželek

Standovi a Soně Výměna změnila život! Snaží se o další dítě

Ve středu mohli diváci sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Čtyřicetiletá Soňa se dostala do rodiny, ve které probíhala zrovna rekonstrukce bytu, a náhradní manžel Pavel doufal, že se do přípravy zapojí. Jenže s ní začínal postupně ztrácet trpělivost. Jak na Výměnu vzpomíná?

Rodinu z Hlinska, kterou tvoří Soňa (40), Standa (41), Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7) a Kateřina (4), přihlásil do Výměny svérázný Standa, který tráví hodně času u počítače a chodí do hospody. Je také cholerik a v rodině vládne tvrdou rukou.

Podle jeho ženy se však díky Výměně Standa změnil. Především odloučení pomohlo jejich vztahu. "Já si myslím, že se to trochu zlepšilo, že i Standa už má víc času na ty děti, víc se věnuje mě, nechodí tak do té hospody. Nevšímá si toho počítače, snaží se být víc s námi. I ten náš vztah to hodně upevnilo. Protože my jsme nikdy nebyli odloučeni více jak týden a těch deset dní, to pro nás bylo hrozné. Po deseti dnech odloučení si sebe vážíme víc a víc," řekla Soňa.

Také uvedla, že i ji to hodně změnilo a uvědomila si své chyby, které dělala nejen ve vztahu ke Standovi, ale i k dětem. To potvrdil i její manžel, který uvedl, že na sobě Soňa zapracovala a moc ji miluje. Podle něj je nikdo nemůže nikdy rozdělit.

Nejvíce Soně vadilo, že o ní náhradní manžel Pavel tvrdil, že nic nedělá, a když už se do něčeho vrhla, tak to prý bojkotoval. Raději šel a udělal to za ni nebo ji pořád kontroloval. Na druhou stranu s ním byla velmi spokojená, jelikož se s ním dalo komunikovat a byl milý. Jediné, co by mu vzkázala je, aby více odpočíval a věnoval se Miladě. Aby si někdy sedli k filmu a dali si společně třeba víno.

Související obsah

S náhradní manželkou vycházel dobře také Standa. "Já jsem byl spokojený, protože jsem vlastně přišel z noční směny, ráno jsem přišel, měl jsem kávu udělanou. Kolikrát se mě Milada ptala, chceš něco jíst, chceš kávu, nechceš kávu," vychvaloval Miladu Standa. I on by však Miladě vzkázal, aby to moc nepřeháněla s úklidem, jinak je to skvělá ženská.

S druhou rodinou je v kontaktu především Standa, který má Miladu v přátelích na facebooku a často si píšou. Dokonce je pozval i k nim na návštěvu a doufá, že za nimi přijedou. Komunikace mezi nimi prý funguje a všechno si mezi sebou vyříkali ještě před Vánocemi.

Momentálně se Standa se Soňou snaží o další miminko a chtěli by po čtyřleté Kačence ještě chlapečka. Zda se jim to povede, nechají prý na osudu. Jejich ostatní děti také začínají zlobit, ale více poslouchají a dělají, co se jim řekne, to si pochvalovala především Soňa.

Pokud jste nestihli nejnovější díl reality show Výměna manželek, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Čtěte také:

TÝRÁNÍ DĚTÍ? Standa z Výměny se hájí, že to byla jenom legrace!

VIDEO: Další nechutné odhalení z hlinské domácnosti! Milada prozradila, kde našla použité kalhotky
 

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz