Výměna manželek

Diváci se pustili do Soni a Standy: "Tito lidé by neměli mít děti!"

Diváci se pustili do Soni a Standy: "Tito lidé by neměli mít děti!"
Zdroj: TV Nova

V premiérovém díle oblíbené reality show Výměna manželek mohli diváci nahlédnout do domácnosti Soni a Standy z Hlinska. Podle nich však tolik špíny a bordelu už dlouho neviděli. Také nechápali, jak se můžou nemýt, nečistit si zuby nebo jíst jen z konzervy. Soňu teď lidé v diskusích připodobňují ke špindíře Věře, která proslula svou špatnou hygienou a nepořádkem.

Soňa (40) a Standa (41) žijí s dětmi Ladislavem (16), Simonou (14), Tadeášem (7) a Kateřinou (4) v Hlinsku. Když do jejich bytu dorazila náhradní manželka Milada, nestačila se divit. Nejvíce byla znechucená ze špinavého záchodu, ucpané díry ve zdi použitými kalhotkami a špatných hygienických návyků rodiny. Děti se třeba myly pouze ve středu a v neděli.

Deset dní trpěl také Miladin manžel Pavel, u kterého byla Soňa. I když po ní chtěl, aby mu pomáhala s různými domácími pracemi, nic podle něho nedělala nebo to házela na jeho děti. Pro něho však nejhorší bylo, že Soňa smrděla a páchlo jí z úst.

Středeční díl šokoval také diváky. Nikdo nechápal, jak může Soňa se Standou žít v takovém bordelu a ještě neučit děti základům hygieny. "Tak nevím, co je paní Soňa za druh. Ale i zvířata se čistí a myjí sami od sebe," napsala jedna z divaček na facebook. Přidali se k ní další lidé. "Fakt šílený a chudáci děti. Povedou stejný život, protože v tom vyrůstají a přijde jim to normální..," napsala paní Veronika.

Související obsah

Všichni hlavně litovali děti, které by v takové rodině neměly žít. "..Jedním slovem…je to špína. A děti chudáci! Co na to sociálka?" nechápala další divačka. "Obluda s IQ houpacího koně, všechno jen ne matka v domácnosti. Když vidím, co za trosky vychovává děti, vůbec se nedivím, že jsou plné dětské domovy. Chudáci děti, tohle není život, to je očistec," připojila se paní Irča.

Ohledně nečištění si zubů a tvrzení, že má Soňa zánět dásní, měli diváci jasno. "Jen se vymlouvají. Tohle přesně tvrdila i špindíra Věra," vzpomínala Michaela na nezapomenutelnou rodinu, která s matkou Věrou žila na ubytovně. Všude byla plíseň, neměli funkční pračku a dětem chyběly také hygienické návyky. Rodina nepoužívala toaletní papír a myla se jen jednou týdně. Věra si také nečistila zuby, protože jí prý z toho bolely dásně.

Další diváci nechápali, jak může mít Soňa partnera. Většina z nich psala, že se jim celou dobu zvedal žaludek. "Pán ji musel velice milovat, protože já osobně bych to nepolíbila," uvedla Káťa.

Naopak Standa po Výměně řekl, že svou ženu miluje ještě víc a jejich vztah se upevnil. S tím souhlasila také Soňa. Dokonce se snaží o další miminko a tentokrát doufají, že to bude chlapeček. Podle Standy je také nikdo nikdy nerozdělí.

Pokud jste nestihli nejnovější díl Výměny manželek, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz