Výměna manželek

Soňa nic nedělala a smrděla, tvrdí Pavel! Byl to pro mě masakr

Ve středu diváci viděli opět další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Do rodiny z Plzně se dostala Soňa, se kterou prý Pavel prožíval obrovské peklo, a nejvíce mu vadilo, že se nemyla a zapáchala. Milada zase ve druhé rodině učila děti jíst i něco jiného než konzervy. Jak na Výměnu po čase manželé vzpomínají?

Ve středeční premiérovém díle Výměny manželek se mohli diváci seznámit s rodinou z Plzně, a to s Miladou (36), Pavlem (48), Jirkou (15) a Miladou (11). Do pořadu je přihlásil jejich kamarád, a i když z počátku do toho nechtěli jít, nakonec přece jenom souhlasili.

Pro Pavla však celých deset dní byl s náhradní manželkou Soňou masakr a nerad na to vzpomíná. "Pro mě nejhorší zážitek bylo celých deset dní s ní tady. To bylo asi nejhorší peklo v mém životě si myslím. Za prvé nic nedělala, když něco udělala, tak to bylo jako, když to neudělala nebo to hodila na děti, což se mi vůbec nelíbilo," vzpomínal Pavel.

Vůbec nejhorší pro něho bylo to, že se Soňa nemyla a smrděla. "Základní hygienické návyky jsou na bodě mrazu. A za těch deset dní, co tady byla, tak byla asi třikrát ve sprše. A ani na metr se s ní nedalo mluvit, to nešlo…Paní byla cítit z hodně velké dálky, co se týče tělového pižma, tak i při mluvení. Zapáchalo jí z úst," popsal Pavel.

Související obsah

Pro Miladu byl hrozný špinavý záchod nebo ucpaná díra ve zdi použitými dámskými kalhotkami. Také trpěla, když zjistila, že se děti sprchují jen ve středu a v neděli. Dále byla všude veliká špína. Soňa podle Milady vůbec neuklízí. Děti také nejedí z talířů, aby je maminka nemusela mýt.

Rodina není ani zvyklá normálně vařit. "Děti jedou k babičce na snídani, oběd mají ve škole nebo zase u babičky. Vrací se i podle sousedů až večer v půl sedmé. Standa mi řekl, že pokud se chce najít, koupí si konzervu, aby si pochutnal. Ona nevaří. V rodině jedí jen z konzervy," vysvětlila Milada.

O tom, jak to v rodině chodí, říkali Miladě i sousedi. Věděli, že je Soňa špindíra a nechápali, jak to tam Milada může zvládat. Doteď si s některými stále píše a je v kontaktu. Aby špínu po dobu Výměny zvládala, používala také vonné svíčky nebo osvěžovače.

Po Výměně se Pavel s Miladou rozhodli, že dovezou druhé rodině nějaké staré oblečení po svém synovi a hračky. Do dvou krabic přibalili i starý playstation. Když jim to dovezli, poděkoval jim jen Standa. Soňa vyšla asi po deseti minutách, kdy tam byli, a jen si vzala věci. Pro Pavla je to naprosto nepoužitelný člověk, kterého by už vidět nikdy nemusel.

Mezi Miladou a Pavlem se ve vztahu v podstatě nic nezměnilo, jelikož neměli nikdy problémy. Rekonstrukce bytu u nich stále probíhá a pořád se posouvají dále. I děti začaly více fungovat a své rodiče poslouchají.

Související obsah

Druhé rodině by Milada vzkázala, aby se více věnovala svým dětem a aby Soňa začala uklízet. Také by se děti měly naučit základy hygieny, což podle ní bude těžké, jelikož to nedělají ani rodiče. Pavel by zase vzkázal Standovi, aby udělal to, co mu řekl, aby se měl dobře.

Pokud jste nestihli nejnovější díl Výměny manželek, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO

Čtěte také:

TÝRÁNÍ DĚTÍ? Standa z Výměny se hájí, že to byla jenom legrace!

VIDEO: Další nechutné odhalení z hlinské domácnosti! Milada prozradila, kde našla použité kalhotky

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz