Zahraničí

Nečekaný konec svatby! Nevěstě odvedla policie ženicha od oltáře

Nečekaný konec svatby! Nevěstě odvedla policie ženicha od oltáře
Zdroj: Twitter

Nejhorší den v životě nejspíš zažila Susanne B. a její přítel pocházející ze západoafrické Gambie. Jen pár minut před svatbou si pro něj totiž přišla rakouská policie do zámku Maribelle v Salzburgu a odvedla ho. Muž totiž nedodržel podmínky azylu.

Rakušanka Susanne B. a dvaatřicetiletý přítel z Gambie se rozhodli vzít na zámku Maribell v Salzburgu. Jejich svatbu však překazili úředníci ze Spolkového úřadu pro cizince a azyl. Pro Afričana si přišla policie a zadržela ho.

Muže totiž úřady opakovaně vyhostily ze země, ale pořád se vracel zpátky. Měl také od úřadu přikázáno, že se 1. dubna musí dostavit do Vídně, aby se ohlásil. To však neudělal, proto se ho policie rozhodla zadržet.

 

Související obsah

Jeho partnerka byla z celé situace vyděšená a nešťastná. "Prosím, nechte nás se vzít, prosím, mám dvě děti," volala na policii. Na pomoc jí přišli také svatební hosté, kteří na policii nadávali a vyhrožovali jí. I tak muž skončil ve vydávací vazbě, odkud poputuje podle dublinských pravidel do Itálie, informovalo Echo24.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz